Koloryzacja | Blond włosy

Średni blond z jasnymi akcentami

Pasemka lub jaśniejsze końce dodają średniej długości włosom blond strukturę i podkreślają ich piękno. Wyjątkowo atrakcyjny, naturalny efekt można uzyskać łącząc odcienie karmelu i jasnego blondu.

W niezauważony sposób średni odcień blond wdarł się przebojem na salony i światowe wybiegi. Tradycyjnie wszystko co średnie uważane jest za nudne. Z pewnością nie odnosi się to do średnich odcieni blond, które tworzą niezliczone możliwości koloryzacyjne i rozmaite opcje struktury. Można też rozjaśniać końce włosów. Światło odbijane od złotych czy karmelowych włosów frywolnie podkreśla blask średnich odcieni blond.

Swobodny ruch włosów podkreśla piękno złotych i mieniących się odcieni. Idealnie pasują do nich proste fryzury – bob, krótkie cięcie, lekkie morskie fale czy upięcia.

Stylizacja fryzury Kate Mary

Dłuższa wersja boba święci triumfy, gdyż ta fryzura pasuje bardzo wielu kobietom. Kate Mara nosi średni odcień blond na lekko falujących włosach i jaśniejsze końcówki. Nieco ciemniejsze włosy u nasady i swobodny styl fryzury nadają jej nowoczesny wygląd.

Stylizacja:

  1. Na wilgotne włosy nałóż sól morską w sprayu. Zwieść głowę w dół i wysusz pasma. Zalecamy użycie dyfuzora.

  2. Kolejne pasma włosów owijaj wokół prostownicy i skręć wokół osi. Końce włosów podkręć, nadając pasmom piękny kształt litery S.

  3. Całość utrwal lakierem.

 

W naszej fotogalerii prezentujemy piękne fryzury dla włosów w średnim odcieniu blond i zdradzamy jak samodzielnie je wykonać.

Fotogaleria: gwiazdy w średnich odcieniach blond

Odkryj: Włosy blond