Koloryzacja | Egzotyczne kolory włosów

Tęcza we włosach

Gwiazdy odkrywają jasne, pastelowe kolory włosów. Najnowszy trend w koloryzacji  łączy rozmaite odcienie. Czerwony i różowy kosmyk mogą więc doskonale komponować się z fioletowymi pasmami. Zielone pasma przechodzą w blond, przeplatając się z fioletem. Zapraszamy Was do świata kolorów!

Teraz liczy się pełna paleta kolorów. Wiedzą o tym doskonale Lily Allen czy modelka Chloe Norgaard. Łączenie kolorów tworzy przestrzeń dla kreatywności, a przy zachowaniu artystycznej, wrażliwości może stać się naprawdę ciekawą modową deklaracją. Teraz czas na Twój ruch i wybór ulubionych odcieni.

Kolory tęczy we włosach: Lily Allen

Życie jest tak kolorowe, jak je namalujesz. Zestawiając na włosach różne odcienie możesz stworzyć naprawdę kreatywny look. Lilly Allen z pewnością wie, jak wykorzystać ten trok. Z uwielbieniem łamie schematy w koloryzacji. Na zdjęciu widzimy odcienie zachodzącego słońca, delikatne przejścia od ciemnego fioletu po róż i jasny pomarańcz. Cięcie podkreśla wyjątkowy charakter fryzury.

Kolory tęczy we włosach: Chloe Norgaar

Haare bunt färben
© Getty Images

W rozumieniu Chloe Norgaard koloryzacja nie ma żadnych ograniczeń.

Trend na tęczowe odcienie włosów z pewnością spodobał się Chloe Norgaard . Nikt inny zdaje się nie zmieniać odcieni tak często jak robi to ta amerykańska modelka. Ekstrawagancka fryzura i kolor są jej znakiem rozpoznawczym. Niemal codziennie zaskakuje nową stylizacją.

Na uroczystości  Elle Style Awards 2014, Chloe Norgaard  wystąpiła w różnych odcieniach włosów, w tym pastelowych. Połączyła fiolet i jasny odcień niebieskiego z pasmami w delikatnych tonacjach zieleni i różu. Włosy blisko nasady zdradzają jej naturalny odcień. Delikatne fale nadają fryzurze swobodny charakter.

Podczas Belvedere Party (po środku),Chloe Norgaard pojawiła się w żółtawym odcieniu włosów, który był szczególnie widoczny u nasady. Przy uszach włosy przechodziły stopniowo w jasny odcień różu. Dodatkową ozdobą były także fioletowe akcenty. Fryzura w stylu lat 80-tych dodatkowo podkręcała ekstrawagancki styl uczesania.

Kolejny show i  kolejna koloryzacja. W Whistles Show, Chloe Norgaard wystąpiła w stylizacji nawiązującej do nurtu grunge. Przedzielone po środku włosy miały zielonkawy odcień. Na końcach zieleń traciła swoją moc, ustępując miejsca odcieniom blond.

Tęczowe kolory we włosach

Długie włosy (długości boba lub dłuższe) dają bardzo duże możliwości koloryzacyjne i pozwalają na swobodne eksperymentowanie.

Już sam wybór kolorów i ich zestawienie tworzy niezwykły look. Uzupełniony o ciekawą stylizację, pozwala kreować nowoczesny, artystyczny styl. Włosy przedzielone po środku idealnie podkreślają piękno zestawień kolorystycznych. Jasne odcienie i gładko zaczesane włosy często skutkują młodym wyglądem. Fale mają swój własny urok, który także można podkreślić ciekawym, zaskakującym zestawieniem kolorystycznym.

Odrost można łatwo wkomponować w nowe zestawienie kolorów. Do Twojej dyspozycji jest pełna gama odcieni. Przedziel włosy po bokach lub po środku, noś różne rodzaje grzywek, dopasowując je do wybieranych kolorów.

Tęczowe kolory – pielęgnacja włosów

Odpowiednia ochrona koloru jest niezbędna jeżeli chcesz utrzymać jego głębię i długotrwały efekt kolorystyczny. Nowoczesne produkty pielęgnacyjne dla włosów farbowanych pozwalają na długo zachować kolor włosów i zadbać o ich piękny wygląd. Optymalna pielęgnacja włosów farbowanych pozwoli utrzymać ich miękkość i blask.