Koloryzacja | Siwe włosy

Nowoczesne fryzury nie tylko dla krótkich siwych włosów

Naturalny wygląd jest doskonałym sposobem na sukces stylizacyjny w każdym wieku, zwłaszcza w sile wieku. Naprawdę nie ma powodów, by martwić się siwymi włosami. Fryzury dla dojrzałych kobiet łączą kreatywność i nowoczesny styl, dając przy tym wiele zabawy.

Coraz więcej kobiet rezygnuje z koloryzacji i odsłania siwiejące włosy. Z upływem lat kobiety chcą odzyskać utraconą młodość. Oczywiście sam fakt posiadania siwych włosów, nie oznacza, że fryzura okaże się nudna czy pozbawiona wyobraźni – to te odważne stylizacje będą wyglądać najbardziej atrakcyjnie i niezwykle modnie. Siwe włosy wracają do łask. W naszej fotogalerii prezentujemy kreatywne, piękne fryzury z siwych włosów.

Fotogaleria: Nowoczesne fryzury dla siwych włosów

Nowoczesne fryzury dla siwych włosów – trendseterki

150684550VK010_Yeohlee_Fron

Yeohlee Teng lubi nosić długie, gładkie i rozpuszczone włosy. Dzięki temu widać jakie są lśniące i zdrowe.

Kobiety przestały ukrywać siwe włosy i nie obeszło się to bez echa w świecie mody. Przykładem jest projektantka Yeohlee Teng, która w swojej pracy zwraca uwagę na zrównoważony rozwój i efektywność. Te ideały przenosi także na swoją fryzurę. Długie siwe włosy Yeohlee Teng i wysoki prosty przedziałek stanowią jedyne elementy stylizacji – taki minimalizm daje bardzo nowoczesny efekt. Ta prostota stylizacji wymaga także perfekcyjnej pielęgnacji, bo rozdwojone końce i pozbawione blasku włosy odebrałyby fryzurze cały urok. Włosy wymagają zatem regularnej pielęgnacji, a najlepiej, by schły samodzielnie, bez pomocy suszarki.

Jeżeli masz kręcone włosy, nałóż na nie produkt termoochronny i wyprostuj pasmo po paśmie za pomocą prostownicy. Odrobina lakieru nabłyszczającego doda im zdrowego blasku.

Frisuren graue Haare
© Getty Images

Vera Valdez nosi dwa odcienie włosów

Modelka Vera Valdez odsłania swą fryzurą nowoczesną duszę i swoisty racjonalizm. Kiedyś farbowała włosy na brązowo, ale teraz pozwala im spokojnie odrosnąć. Efektem tej decyzji są dwa odcienie włosów – układające się w fale pasma są siwe do wysokości ucha, a poniżej mają jeszcze brązowy odcień.

Wskazówka: Skromny makijaż stonuje ekstrawagancję fryzury z modnymi siwymi włosami.