Stylizacja | Fryzura bob

Nowy Trend: Wob

Świeżo, młodo i z klasą. Oto stylizacyjny hit tego sezonu - bob i fale w jednym, w skrócie wob (z ang. wavy bob). Taka fryzura zdobi piękne głowy Vanessy Hudges, Jennifer Lawrence i wielu innych. Zdradzamy jak gwiazdy stylizują boba, układając go jednocześnie w delikatne fale. Uwaga, to jest łatwe!

Poznajcie woba – młodszego brata popularnego boba. Gorący trend całkowicie zdominował ostatnio swoją klasyczną wersję. Gwiazdy i styliści dali się uwieźć urokowi fal i boba połączonych razem. My też nie mogliśmy się mu oprzeć. Skąd ten entuzjazm? Daje nieskrępowaną wolność, pozwala wyrwać się sztywnym regułom stylizacji i cieszyć się modą. 

Jennifer Lawrence, Ashley Benson i inne gwiazdy zapraszają do poznania nowego trendu.

Nowy Trend: Wob

O wobie słów kilka

Sygnał płynący od gwiazd jest bardzo wyraźny: Jestem piękna, silna i kocham zabawę. Obcinam więc włosy i układam na nich fale. Wob jest szykowny i stylowy Tak np.Vanessa Hudges na dobre rozstała się z wizerunkiem nastolatki. Żegnaj filmowa Violetto, witaj kobieto!

Zalety woba:

– pasuje do każdego kształtu twarzy;

– odpowiedni do wszystkich tekstur;

– pozwala stylizować zróżnicowane looki;

– nie wymaga wielkiego wysiłku;

Fale tworzone lokówką czy plażowy look – jak ułożyć włosy i które fale będą najlepiej pasować do Twojego wyglądu? Radzi nasz ekspert Armin Morbach.

Video: Jak stylizować naturalnie wyglądające loki

Video: Jak stylizować naturalnie wyglądające loki