agyness-deyn-z-przedłużonym-bobem-z-brązowych-włosów
Stylizacja | Fryzura bob

Od krótkich po długie

Obcięcie długich włosów trwa krótko i jest banalnie proste. Droga w odwrotną stronę wymaga już nieco więcej wysiłku. Cierpliwość i  umiejętności stylizacyjne są konieczne jeżeli chcesz przejść przez okres transformacji fryzury w godnym stylu. Z pewnością przydadzą Ci się odpowiednie narzędzia stylizacyjne i klika pomysłów. Agyness Deyn pokazuje, że nawet fryzury przejściowe mogą być kreatywne i stylowe.

Przełomową fryzurą w karierze Agyness Deyn okazało się pixie w odcieniu platynowego blondu. Ta fryzura z pewnością sprawiła, że Agyness została zauważona. Mało tego, podobne stylizacje zaczęto nazywać od jej imienia: „aggy”. Modelka uznała jednak, że nadszedł czas na zmianę uczesania. W końcu, te z modelek, które odnoszą sukcesy, muszą uosabiać także aktualne trendy. Dzięki swej cierpliwości i wyczuciu stylu udało się jej nie tylko zapuścić włosy, ale co ważniejsze, nadać styl fryzurom przejściowym. Teraz wygląda przepięknie nosząc dłuższą wersję boba.

W naszej fotogalerii pokazujemy kolejne fryzury Agyness Deyn na jej drodze od pixie po dłuższą wersję boba.

Fotogaleria: fryzury przejściowe

Fryzury przejściowe: Wskazówki

Agyness Deyn udało się z sukcesem uzyskać wymarzoną fryzurę - nosiła przez ten czas różne uczesania, zmieniała odcienie i długość włosów. Dzięki temu stylowo i bezboleśnie przeszła przez okres transformacji.  Narzędzia stylizacyjne takie jak wosk, żel, olejek z pewnością okażą się w tym czasie pomocne także dla Ciebie. Wsuwki, dodatki i spinki  będą podobnym ułatwieniem na drodze ku wymarzonej długości i pięknym dodatkiem stylizacyjnym.

Fryzury przejściowe: Cierpliwość, kreatywność i odpowiednia pielęgnacja

Przeciętnie włosy rosną w ciągu miesiąca ok 1 cm, ale w zależności od ich indywidualnej natury, potrzeba ok. 12 miesięcy zanim pixie zmieni się w sięgającą ramion fryzurę. Na pewno tej transformacji sprzyjać będzie odpowiednia pielęgnacja. Pamiętajcie, że właściwie dobrane odżywki i masaż poprawiać będą dodatkowo kondycję włosów i skóry głowy.