Stylizacja | Fryzury damskie

Piękne fryzury gwiazd - Berlinale 2014

Berlinale przyciąga międzynarodowe gwiazdy. Festiwal filmowy jest szansą na nawiązanie kolejnych kontraktów i prezentację własnych osiągnięć artystycznych. Berlin – miasto świateł i unikalnego stylu – jak żadne inne pasuje do festiwalu i gwiazd. My pokazujemy najpiękniejsze fryzury, które udało nam się uchwycić w obiektywach i zapraszamy do ich samodzielnego wykonania.

Berlinale zachwyciło nie tylko  plejadą międzynarodowych gwiazd, ale także interesującymi filmami. Gwiazdy w pięknych strojach i fantastycznych fryzurach stanowią naturalną część festiwalu. Jeżeli mieliście nadzieję na ekstrawagancję (i być może w niezbyt profesjonalnym wydaniu), to będziecie rozczarowani. Na 64. Berlinale gwiazdy postawiły na piękno prostych stylizacji i elegancję.

© Getty Images

Delikatne włosy aktorki Mélanie Laurent poruszają się miękko układając się w fale.

Francuska aktorka Mélanie Laurent o Złotego Niedźwiedzia walczyła swoją główną rolą w filmie „Aloft”. Film porusza temat odpowiedzialności, radykalnych początków i niekończącego się poszukiwania nowych doświadczeń. Na 64. Międzynarodowym Festiwalu w Berlinie, aktorka wystąpiła w stylizacji podobnej do swej bohaterki. W ciągu dnia jej długie blond włosy układały się wokół twarzy w pięknych falach (zdjęcie po lewej). Wieczorem, Mélanie Laurent pokazała się w nieco bardziej romantycznym częściowym upięciu (zdjęcie powyżej).

Na filmie ekspert Armin Morbach pokazuje, jak układać pełne ruchu obszerne fale i loki.

Mamy nadzieję, że spodoba Wam się nasza selekcja festiwalowych fryzur. Zapraszamy do ich samodzielnego wykonania.

Film: Jak lokówką wykreować piękne loki na prostych włosach

Fotogaleria: Inspiracja – fryzury gwiazd