Kobieta z fryzurą z długich ciemnych włosów
Stylizacja | Fryzury damskie

Nowa fryzura, nowa Ty

Nowa fryzura oznacza, że trzeba będzie się do niej przyzwyczaić. Ale  każdą fryzurę można układać na różne sposoby.

Wiele kobiet marzy o długich pięknych włosach. Śnią o gęstych falujących, lśniących puklach, które sięgają za ramiona. Do tego, by ułożyć na nich fale wystarczy odrobina pianki do włosów.

Choć nie mamy nic przeciwko pięknym długim włosom, warto od czasu do czasu zmienić uczesanie. Oczywiście cięcie nie wchodzi w grę. Do zmiany wizerunku wystarczy kilka trików stylizacyjnych. Holland Roden prezentuje cztery różne stylizacje ułożone na długich cieniowanych włosach. A wszystko bez cięcia!

Zmiana stylu: jedno cięcie, cztery stylizacje

Holland Roden swobodnie rozpuszcza swoje długie rude włosy, które układają się w delikatne fale. Aktorka często pozwala sobie na różne stylizacje. Każda z wariacji odmienia jej look. Podstawowa decyzja dotyczy tego czy upinać włosy, czy pozostawiać je rozpuszczone.

Stylizacja 1: Swobodna fryzura

Nowa fryzra, nowa Ty
© Getty Images

Holland Roden nosi zarówno klasyczny kok (po prawej) jak i częściowe upięcie (po lewej)

Przygotowanie się na wyjście z przyjaciółmi, zakupy czy popołudniowe spotkanie z koleżanką to codzienna sprawa. Wtedy przydają się szybkie i łatwe fryzury. Holland Roden prezentuje nowoczesną wersję koka i częściowego upięcia.

Stylizacja 2: Fryzura dla profesjonalistek

Nowa fryzra, nowa Ty
© Getty Images

Holland Roden w rozpuszczonych i związanych w kucyk włosach. Obydwie fryzury wygladają elegancko i schludnie.

W świecie biznesu więcej znaczy mniej, zwłaszcza w temacie fryzur. Słodkie fryzurki są zdecydowanie passe. Prosta fryzura w  połączeniu z pewnością siebie i kompetencjami,  będzie zdecydowanie działać na Twoją korzyść. Holland Roden możemy zobaczyć w dwóch wersjach takiej fryzury. Po lewej, proste rozpuszczone włosy ułożone są na bok, odsłaniając twarz. Do biura dobrze sprawdzi się także zwykły koński ogon.

Stylizacja 3: Wyjście na kolację

Nowa fryzra, nowa Ty
© Getty Images

Cieniowane włosy ułatwiają układanie zarówno delikatnych fal jak i stylizację eleganckiego upięcia.

Te stylizacje doskonale sprawdzą się na wieczornych kolacjach, wyjściach z dziewczynami, czy uroczystych spotkaniach. Długie włosy stanowią o wyjątkowo kobiecym wyglądzie. Zmierzwione upięcie z przedziałkiem po środku wydaje się być doskonałym pomysłem na wielkie uroczystości.

Stylizacja 4: Czas na imprezę

Nowa fryzra, nowa Ty
© Getty Images

Połączenie długich włosów, fal prosto z plaży i uniesionej grzywki zapewniają odpowiednią dozę ekstrawagancji, konieczną na imprezie. Tradycyjny wysoko wiązany kucyk nadaje stylizacji ton niewymuszonej elegancji.

Być może wcale nie masz ochoty na wyjście, ale nie wypada Ci odmówić. Jeżeli nie masz ochoty na skomplikowaną stylizację, wystarczy związać włosy w kucyk lub ułożyć wyżej grzywkę. Wysoko upięty kucyk jest zawsze elegancką i odpowiednia opcją na imprezę. Końce włosów Holland Roden układają się w loki, które aktorka uwielbia.