Stylizacja | Fryzury damskie

Piękne fryzury Victorii Beckham – od pixie po boba

17 kwietnia 2014 Victoria Beckham obchodziła swoje 40 urodziny. Ta uroczystość zainspirowała nas do przyjrzenia się fryzurom, które dotychczas nosiła gwiazda. Mieliśmy spory wybór, bo Victoria lubi eksperymentować z długościami, kolorem i stylizacjami włosów.

Modelka, projektantka i kobieta sukcesu Victoria Beckham lubi bawić się modą - zarówno w tradycyjnej jak i praktycznej wersji. Zawsze widzimy ją świetnie ubraną i perfekcyjnie wystylizowaną. Rzadko oglądamy ją bez wysokich obcasów. Kobiety na całym świecie rozpoznają jej styl. Nie dziwi więc, że sama jest inspiracją dla wielu z nich. Jej fryzury z pewnością trudno uznać za nudne. Lubi eksperymentować. Często zmienia długości, kolor i styl. William Cowper powiedział, ze różnorodność dodaje życiu pikanterii, a to zdanie wydaje się być mottem życiowym Victorii Beckham.

Victoria Beckham i stylowy Bob

© Getty Images

Bob należy do ulubionych fryzur Victorii Beckham. Dobrze wygląda w nim zarówno jako blondynka jak i brunetka.

Po porzuceniu kariery wokalnej w zespole Spice Girls, Victoria Beckham miała wiele pomysłów na siebie. Jej sięgający brody bob inspirował wiele kobiet do tego, by zmienić fryzurę. Victoria Beckham nosiła tą fryzurę w wielu odcieniach, od brązu po platynowy blond.

Na filmie ekspert Schwarzkopf pokazuje jak łatwo stylizować boba po myciu włosów.

Film: Trzy sposoby na stylizację boba

Victoria Beckham i jej styl Pixie

© Getty Images

Victoria Beckham wie jak w designerski sposób stylizować nawet krótkie pixie (2008)

To pixie zapoczątkowało światowy trend. Kobiety na nowo odkryły krótkie fryzury. Oczywiście Victoria także była widywana w tej fryzurze. Przez kilka lat eksperymentowała ze stylizacjami i dzieleniem włosów, mierzwieniem ich i wygładzaniem. Jak designerka taka jak Victoria Beckham mogłaby poprzestać na jednej stylizacji nawet w przypadku krótkich włosów?

Victoria Beckham w długich włosach

© Getty Images

Zmienność mogłaby być drugim imieniem Victorii Beckham. Na zdjęciach widzimy ja w nisko związanym końskim ogonie, eleganckim upięciu i związanym z boku warkoczu (wszystkie zdjęcia z 2012 roku)

Długie włosy dają niemal nieograniczone możliwości stylizacji. Nisko wiązany kucyk z kilkoma luźno wymykającymi się pasmami okalają twarz aktorki. W upięciu stawia na elegancję, ale kilka pasm luźno wypuszczonych przy szyi nadaje stylizacji odpowiednią lekkość. Uczesany z boku warkocz ma wyjątkowo frywolny charakter. Ciekawe jaką teraz stylizacją nas zaskoczy?