Stylizacja | Fryzury damskie

Zmiana fryzury

Dla wielu z nas poszukiwanie najlepiej dopasowanej fryzury wiąże się z szeregiem licznych prób i błędów. Dobrze, że możemy przy tym całkiem dobrze się bawić. Każda kolejna próba przybliża do doskonałości. Gwiazdy są ekspertami w zmianach wizerunku, ról i sposobu życia. My pokazujemy jak zmieniając fryzurę, bawić się swoim wyglądem.

Nasza artystyczna natura pobudza w nas chęć do zmiany. Nowa fryzura jest tą zmianą, na którą decydujemy się najczęściej. W naszej fotogalerii gwiazdy prezentują jak nawet niewielka modyfikacja stylizacji, koloru czy cięcia odmienia wygląd.

Fotogaleria: Zmiana fryzury

Czy jesteś gotowa na zmianę?

Wiele kobiet czuje się emocjonalnie przywiązana do długości włosów i ich uczesania. Inne uwielbiają wszelkie zmiany. Dlatego niektóre tygodniami przygotowują się do podjęcia decyzji o cięciu czy zmianie pozycji przedziałka, podczas gdy inne nieustająco eksperymentują z kolorami, stylizacjami i cięciem.

Jessica Biel rzadko zmienia długość włosów, ale chętnie eksperymentuje ze stylizacjami. Z grzywką i w lekko falujących włosach wygląda młodo i kobieco. Przełożone przez ramię długie włosy i przedziałek po środku głowy dodają stylizacji elegancji.

Zmiana fryzury

© Getty Images

Brytyjska piosenkarka i autorka tekstów Rita Ora lubi zaskakiwać. Zmiana fryzury nie jest dla niej dużym problemem. Widzieliśmy ją już w pięknym lokach w stylu glamour, pełnym objętości bobie i elegancko zaczesanych do tyłu włosach.

Stylizacje i uczesania Rity Ory są zawsze stylowe, inspirujące, ciekawe i zgodne z aktualnymi trendami. Gwiazda lubi eksperymentować ze stylizacjami.