Kobieta o okrągłej twarzy z blond lokami
Stylizacja | Fryzury dla okrągłej twarzy

Pięć fryzur dla okrągłej twarzy

Okrągła? I co z tego! Wspieramy seksowne fale, miękkie kontury i silne kobiety, które wiedzą jak pokazać się od najlepszej strony! Jak to robią? Dobierając odpowiednie fryzury. Prezentujemy pięć propozycji stylizacji, które pozwolą Ci dowiedzieć się, jaka fryzura pasuje do okrągłej twarzy.

Spójrzmy prawdzie w oczy: okrągłe twarze wydają się delikatne, przyjacielskie i młode – podobnie jak dziecięce. Typowe cechy okrągłych twarzy to owalna linia włosów, delikatnie zarysowana broda i pełne policzki. Kształt głowy nie musi przekładać się na sylwetkę – to dar natury.

Dobrze dobrana do okrągłej twarzy fryzura sprawi, że będziesz wyglądać młodo, ale także podkreśli piękno kształtu twarzy – zwłaszcza tych okrągłych. Rysy takiej buzi można modelować między innymi za pomocą fryzur wyszczuplających twarz. Jedną z nich jest upięcie włosów na szczycie głowy, co spowoduje, że twarz będzie wydawać się dłuższa. Podobny efekt osiągniesz układając pasma wzdłuż linii policzków lub nosząc grzywkę. Długie włosy z delikatnymi falami lub lokami to doskonały wybór fryzury dla okrągłych twarzy. Grzywka również może okazać się korzystna, ale warto wybrać tę, ciętą w owal.

Oto pięć pomysłów na stylizacje.

Fotogaleria: Fryzury dla okrągłej twarzy