Stylizacja | Fryzury letnie

Letnie upięcia

Swobodne upięcia to doskonały pomysł na letnią stylizację. W upalne dni te fryzury mają tę dodatkową zaletę - pozwalają odsłonić twarz i szyję. Świetnie sprawdzą się na plaży, porannym spacerze czy leniwie płynącym popołudniowym spotkaniu.

Lato wita nas nowymi stylizacjami i fryzurami. W tegorocznym sezonie modne są swobodne, romantyczne, zabawne i fantazyjne upięcia.

Letnie upięcia: kok zawsze na topie

Powodów dla których kobiety uwielbiają nosić koki jest bez liku. Koki kochają stylowe damy, tancerki, gwiazdy i modelki. Są wystarczająco plastyczne, by wyrażać indywidualny styl, jednocześnie praktyczne i pięknie wyglądają w letnie dni. Kok można nosić w każdej sytuacji i w każdym miejscu. W kategorii stylowych, praktycznych fryzur nie mają sobie równych!

Aktorka January Jones (na zdjęciu powyżej) nosi wysoko związany kok. Końce związanych włosów zostały ukryte pod kokiem, a kilka pasm wymyka się, swobodnie układając się wokół twarzy. Jasna czerwona pomadka i kolorowe dodatki dopełniają letnią stylizację.

Krok po kroku: letni kok January Jones

1. Na włosy nałóż niewielką ilość pudru dodającego objętości. Włosy będą łatwiejsze w układaniu, a kok trwalszy.

2. Pochyl głowę w dół i zwiąż włosy wysoko na szczycie głowy gumką.

3. Skręć kucyk tak, by utworzył kok. Upnij wsuwkami lub zwiąż drugą gumką. Część końcówek może wystawać spod koka.

4. Wyciągnij kilka pasm, które mogą układać się swobodnie wokół twarzy. Możesz je też zawinąć za uszami.

5. Fryzurę utrwal lakierem.

Na filmie Armin Morbach pokazuje, jak stworzyć różne rodzaje koków.

Film: Stylizacja trzech wariantów koka

Piękne fryzury można tworzyć bez końca. W naszej fotogalerii prezentujemy propozycje stylizacji na lato i radzimy jak je wykonać.

Fotogaleria: Letnie upięcia