Stylizacja | Fryzury męskie

Bądź jak Bradley Cooper

40. urodziny Bradleya Coopera, to świetny powód, by fetować tego doskonałego aktora i producenta. To także okazja do przyjrzenia się fryzurom jakie ostatnio nosił i stylizacjom, które towarzyszyły mu przez lata jego kariery. Znajdziemy wśród nich pełną różnorodność – od włosów długich, zaczesanych do tyłu, po krótkie - w stylu rekrutów. Wszystkie mają jednak coś wspólnego - charakterystyczny styl Bradleya. Częste zmiany stylizacji zachęcają, by przyjrzeć się im nieco bliżej.

Jego fryzury zawsze intrygują, a wyglądają wyjątkowo dobrze m. in ze względu na przypominający serce kształt twarzy aktora. Szczególnie, gdy widzimy je w połączeniu z odpowiednio dopasowanym zarostem. W 2011 roku magazyn „People” uznał nawet Bradleya Coopera  za najseksowniejszego żyjącego mężczyznę.

Podczas uroczystości towarzyszącej premierze „The Elephant Man” na Broadwayu, Bradley Cooper pojawił się, co prawda, bez brody, ale w swobodnie ułożonych, średniej długości włosach. To zresztą fryzura, z którą aktor jest najczęściej kojarzony.

Stylizacja

  1. Osusz ręcznikiem włosy, a następnie rozprowadź na nich piankę stylizacyjną w ilości odpowiadającej wielkości orzecha.
  2. Używając grzebienia o szerokich zębach zaczesz włosy do tyłu. Potem ponownie je wysusz.
  3. Niewielką ilość wosku w pudrze rozetrzyj między palcami. Następnie ułóż nimi pasma do tyłu. Nadasz w ten sposób swobodny charakter tej stylizacji.

Bradley Cooper - fryzury

© Getty Images

Bradley Cooper wygląda czarująco, niezależnie od tego czy nosi włosy uniesione w górę (po prawej), czy ścięte krótko w stylu rekruta (po lewej).

Bradley Cooper tworzy kompletny obraz kreowanych przez siebie postaci, a krótkie włosy uwydatniają błękitne oczy amerykańskiego aktora o irlandzkich korzeniach.

W 2012 roku, w filmie „The Words', Bradley nosił np. włosy uniesione w górę głowy (po prawej). W połączeniu z wąsami, cała fryzura robiła wrażenie eleganckiej choć lekko frywolnej.

Bradley prezentował także sportowe, czy wręcz wojskowe, fryzury (po lewej). Tak było, gdy występował w produkcji „American Hustle” z 2013 roku. W międzyczasie jego wąsy zmieniły wygląd, stając się bardziej subtelne.

© Getty Images

Aktorstwo wymaga jednak kolejnych zmian wizerunku. Na trasie, promującej odnoszącą sukcesy komedię „Kac Vegas 3”, Bradley Cooper  zaczesywał, już znacznie dłuższe, włosy na bok (po lewej), a na wieczorny event elegancko układał je do tyłu (po prawej).

Po lewej: Bradley Cooper układa swoje, średniej długości, włosy na bok albo używa żelu, by zaczesać je do tyłu.