Stylizacja | Fryzury ślubne

Fryzury ślubne

Obraz ślubu idealnego mógł powstawać w Twojej głowie już od wielu lat. Widzisz siebie w roli staromodnej, romantycznej, nowoczesnej czy ekstrawaganckiej panny młodej? Chcemy pomóc Ci w znalezieniu fryzury ślubnej, która najlepiej pasować będzie do Twojej osobowości, oczekiwań partnera i oprawy ślubu.

W tym najważniejszym dniu życia, chcesz wyglądać najlepiej. Oznacza to także piękną fryzurę, dopasowaną do Twojej osobowości. Ważne jest byś w tym dniu czuła się wyjątkowo. Nic bardziej nie przykuwa uwagi partnera niż pewna siebie partnerka.

Nie każda fryzura ślubna musi przykuwać uwagę wyrafinowaną stylizacją, kokami i biżuterią. Prosta elegancja i naturalna delikatność mogą okazać się jeszcze bardziej efektowne. Wybór fryzury powinien pasować do Twojej osobowości, natury. Do każdego typu osobowości można dobrać odpowiednią fryzurę. Zapraszamy do obejrzenia kilku propozycji.

Fryzury ślubne - naturalność

Brautfrisuren 2014
© Getty Images

Być może chciałabyś odróżniać się fryzurą na ślubnych zdjęciach. Jeżeli tak, oznacza to noszenie rozpuszczonych, zmierzwionych włosów, będziesz miała bardzo modną fryzurę zgodną z trendami ślubnymi.

Naturalnie wyglądająca fryzura może okazać się dla Ciebie najlepszym wyborem na uroczystość zaślubin. W dniu ślubu możesz wyglądać naturalnie i nie musisz drastycznie zmieniać swojego wyglądu. Suknia ślubna i tak nada Twojemu wyglądowi specjalny, wyjątkowy charakter.

Panny młode, które lubią naturalny styl, mogą pozwolić sobie na zachowanie osobistego uroku także i w dniu ślubu.

Naturalne propozycje fryzur dla panien młodych to na przykład luźno ułożony kok czy zmierzwione, rozpuszczone włosy. Do ich ułożenia możesz użyć odrobiny wosku lub lakieru nabłyszczającego.

Dobrym pomysłem może też okazać się przedziałek we włosach w innym niż zazwyczaj miejscu lub dodanie kilku wyjątkowych akcentów.

Na filmie Armin Morbach pokazuje, jak stylizować zmierzwione fryzury.

Film: Wyglądaj jak gwiazda w naturalnej fryzurze

Romantyczne fryzury ślubne

Brautfrisuren 2014
© Getty Images

Playful hairstyles with or twisted or braided elements

Marzenia o romantycznym ślubie rodzą się często w głowach młodych dziewczyn. Zazwyczaj romantyczne panny młode lubią styl tradycyjny i miękkie kobiece rysy. Tradycyjnym romantycznym fryzurom ślubnym towarzyszą często delikatne kolory i naturalny makijaż. Współczesne romantyczne panny młode mogą także sięgnąć po kilka przyciągających wzrok akcentów kolorystycznych i nowoczesne dodatki. 

Charakterystyczne element romantycznych zaślubin to pełne przepychu dodatki, frywolne wzory, specjalne, odświętne stroje gości i romantyczna sceneria.

W romantycznych fryzurach ślubnych często odnajdziemy piękne warkocze i skręcone pasma, a także podwijane kosmyki. Plecione uczesania sięgają od prostych warkoczy po wyjątkowo skomplikowane sploty jak te w obwarzankach. Skręcone pasma są częścią wielu niezliczonych fryzur ślubnych. Mogą być także częścią kucyka lub stanowić ciekawy akcent w przypadku rozpuszczonych włosów. Można ich także używać do tworzenia asymetrycznych i symetrycznych upięć i częściowych upięć.

Nowoczesne fryzury ślubne

Brautfrisuren 2014
© Getty Images

Nowoczesne panny młode kochają gładko zaczesane włosy, także podwinięte. Ciekawą propozycją są także fryzury na krótkich włosach.

Nowoczesne panny młode lubią ciekawe uczesania i nie boją się ich układać. Proste formy i proste, przyciągające uwagę akcenty jak czerwone usta czy połyskująca sukienka kreują styl nowoczesnej panny młodej. Jej styl jest wyjątkowy, charakterystyczny i nie jest uważany za ekscentryczny.

Nowoczesne panny młode planują swój ślub w całości – od idealnej sukni ślubnej przez makijaż po przyjęcie weselne.

Fryzury dla nowoczesnych panien młodych to gładkie fryzury i proste, stylowe, krótkie cięcia. Włosy powinny być stylizowane na proste. Włosy mogą być rozpuszczone lub zebrane w koński ogon, kok czy podwinięty bob. Mokre fryzury są idealne dla tych panien młodych, które swój ślub planują latem.

Ekstrawaganckie fryzury ślubne

Brautfrisuren 2014
© Getty Images

Tapirowane loki są podstawą perfekcyjnych, ekstrawaganckich fryzur ślubnych.

Ślub jest dla panny młodej wyjątkową okazją do pokazania wyjątkowego stylu i pewności siebie. Szczególnie podkreślają go wyjątkowe wzory.

Wyjątkowy ślub z mnóstwem ekstrawaganckich detali zadowoli pannę młodą, która pragnie uroczystości jedynej w swoim rodzaju. Plany ślubne są ogromne i realizowane w najdrobniejszym szczególe. 

Ekstrawaganckie fryzury ślubne są pełne objętości i loków. Długie włosy podwijane są tak by stworzyć krótsze, pełne objętości fryzury. Dużo tu wpływu lat 60., a ekstrawagancki quiff przyciągnie uwagę wielu.

Kok – niezawodny lider wśród tradycyjnych fryzur ślubnych

Brautfrisuren 2014
© Getty Images

Brides have the choice of many chignon styles, romantic with veil, built high to an extravagant updo, sleek or natural

Kok można łatwo dostosować do wszystkich stylów ślubnych. W zależności od stylu i akcesoriów, koki mogą wyrazić osobowość i styl niemal każdej panny młodej.

Tradycyjne welony można łatwo dopasować do wysokich klasycznych lub romantycznych koków. Ekstrawaganckie odmiany koków często uwzględniają dodatkowe akcesoria, aby uzyskać niezwykłą objętość. Prosty lub naturalnie wystylizowany wysoki kok pasuje dobrze nowoczesnej pannie młodej w połączeniu lub bez biżuterii lub dodatkami.

W swoim filmie ekspert Schwarzkopf Armin Morbach pokazuje, jak układać trzy różne rodzaje koków.

Film: Jak układać trzy różne rodzaje koków

Powiązane artykuły