Heidi Klum z sylwestrową fryzurą z długich włosów
Stylizacja | Fryzury Sylwestrowe

Noworoczne inspiracje gwiazd: fryzura na sylwestra

Nadejście Nowego Roku można świętować na wiele sposobów. Niezależnie czy Nowy Rok witasz w domu, na imprezie czy wielkiej gali, liczą się dobra zabawa i świetna fryzura. Sylwester to doskonała okazja by spróbować czegoś nowego. Nam spodobała się zaplatana z boku stylizacja Heidi Klum. Pokazujemy jak ją wykonać.

Účes Heidy Klum s vrkočmi
© Getty Images

Tak oryginalny splot to idealna fryzura na sylwestra

Fryzura na sylwestra powinna być wyjątkowa i trwała. Stylizacja Heidi Klum spełnia oba te wymogi. Jej trwałość gwarantuje, że nie trzeba będzie jej poprawiać w trakcie wieczoru, a Ty będziesz mogła poświęcić czas wyłącznie zabawie. Rozpuszczona część włosów wygląda na zmierzwioną, a część fryzury z warkoczem jest starannie upięta wsuwkami.

 

Fryzura sylwestrowa inspirowana stylizacją Heidi Klum jest stonowana i elegancka dzięki miękko opadającej na czoło fali. Włosy zostały wyciągnięte przed ramię. Z drugiej strony głowy, kosmyki zostały na całej długości zaplecione w warkocz francuski, a koniec związany satynową wstążką. Mamy nadzieję, że nasze wskazówki pomogą Wam stworzyć własną wersję tej fryzury sylwestrowej.

Zobacz, jak stworzyć fryzurę na sylwestra wzorowaną uczesaniem Heidi Klum

  1. Włosy umyj szamponem wygłądzającym. Wyciągnij pasmo przed czoło i wysusz pozostałe kosmyki suszarką, wyciągając je na okrągłej szczotce.
  2. Z pomocą lokówki ułóż na wydzielonym wcześniej paśmie dużą falę. Zaaplikuj odrobinę sprayu zanim luźno puścisz pasmo włosów, a otrzymasz naturalnie rozwiane fale.
  3. Teraz czas zapleść włosy z boku. Przedziel włosy od czoła po szyję. Klipsami odsuń włosy, których nie będziesz zaplatać. Splot zacznij na wysokości ucha. Teraz zaplataj włosy dobierając kosmyki naprzemiennie z prawej i lewej strony. Warkocz upnij spinkami.