Stylizacja | Fryzury wet look

Wygładzona fryzura Kim Kardashian

Gładko poszło! Kobieta, która swymi kształtami niedawno niemal spowodowała przeciążenie internetu, dziś prezentuje swoje drugie oblicze: gładko, prosto, minimalistycznie – tak opisać można stylizację, w której wystąpiła na uroczystości Variety’s Power of Women w Nowym Jorku. Radzimy jak wykonać podobne uczesanie.

Kim Kardashian  od wielu lat znana jest przede wszystkim z ekranów telewizyjnych. W show "Z kamerą u Kardashianów", widzowie mogą mieć wgląd w prywatne życie jej rodziny. Choć to określenie nie odda chyba w pełni tego, co można zobaczyć. Przez lata byliśmy świadkami każdej kłótni, sesji depilacyjnej a nawet narodzin dziecka. Codzienne selfie stało się dla tej rodziny zwykłą rutyną.

Kim, jako gwiazda Kardashianów, znana jest także ze swojego charakterystycznego stylu. Lubi podkreślać swoje kobiece kształty, a jej biodra stały się znane na całym świecie. Pomogła w tym okładka magazynu People, na której Kim eksponuje swoje pośladki.

Tytuł głosił:  Koniec Internetu  - Kim Kardashian. Wprawdzie zapowiadane załamanie sieci nie nastąpiło, ale artykuł stał się podstawą dla memów, które przez długi czas były niezwykle popularne i zapełniły wszelkie media społecznościowe.

Prywatnie, po krótkim małżeństwie z koszykarzem Krisem Humphriesem, Kim poślubiła rapera Kanye Westa. Para, po narodzinach córeczki North (północ), oczekuje obecnie drugiego dziecka. Nie wiemy jeszcze, jakie będzie imię potomka, ale pewne jest, że będzie to chłopiec.

Gładkie uczesanie Kim Kardashian

Variety’s Power of Women to uroczystość, na której doceniane są kobiety, wykorzystujące swoją pozycję i status do działania na rzecz potrzebujących. Znalazły się wśród nich takie osobowości jak Whoppie Goldberg, Lena Dunhamn i… Kim Kardashian. 34-latka od jakegoś czasu aktywnie wspiera szpital dziecięcy w Los Angeles. Jej wsparcie ma charakter nie tylko finansowy, ale także osobisty – regularnie odwiedza małych pacjentów i ich rodziców.

Kim Kardashian im Wet-Look
© Getty Images

Gładko i minimalistycznie. Nowe spojrzenie na Kim Kardashian

Kim zasługuje na pochwałę nie tylko za swoją postawę, ale i fryzurę. Proste, eleganckie, jednocześnie wymowne uczesanie, było szykowne i nowoczesne. Wysuszone włosy stylizowane są tak, by wyglądały na mokre. Ta fryzura jest popularna, ale najczęściej oglądamy jej bardzo codzienne wersje. I choć ta, zaproponowana przez Kim jest opcją deluxe, to  takie uczesanie możesz wykonać samodzielnie, szybko i bez większego wysiłku.

Potrzebne narzędzia: szczotka, żel do włosów lub pianka, lakier.

Krok po kroku:

  1. Rozczesz włosy, układając je do tyłu.
  2. W dłoniach rozetrzyj żel do włosów, nakładając go w ilości odpowiadającej wielkości orzecha. Następnie nanieś żel na lekko wilgotne lub suche włosy, wygładzając je od nasady po same końce. Zamiast żelu możesz użyć pianki lub wosku, co nada fryzurze delikatniejszy wygląd.
  3. Ponownie zaczesz włosy do tyłu i zrób z boku przedziałek. Włosy po bokach wygładź tak, by przylegały do głowy. Jeżeli chcesz podkreślić efekt mokrych włosów, powtórz krok 2 i 3.  
  4. Utrwal lakierem i lekko podsusz. Gotowe!