Kobieta z kręconymi włosami i kwiatami
Stylizacja | Fryzury wieczorowe

Fryzury wieczorowe letnią porą

Lato wciąż trwa! Każdą okazję na świeżym powietrzu, od grilla po festiwal, można zamienić w święto stylizacji. Polecamy fryzury na wieczory pod rozgwieżdżonym niebem.

36 stopni, a temperatura stale rośnie – w letnie dni znalezienie odpowiedniej fryzury wieczorowej, która sprostałaby wyzwaniu upału nie jest proste. Kucyk, gładko zaczesane do tyłu włosy, warkocze – liczy się to, by odsunąć włosy z twarzy i szyi. Ale gdy tylko słońce zachodzi, letnie wieczory zaczynają tętnić życiem: grill, imprezy plenerowe oraz przyjęcia dają sposobność ku temu, by eksponować swoje letnie fryzury wieczorowe. Od popołudniowego przyjęcia przy basenie po elegancką imprezę na tarasie – radzimy jak stylizować eleganckie fryzury na letnie wieczory.

Fotogaleria: Letnie fryzury wieczorowe

Letnie fryzury wieczorowe: Dodatki i loki

© Getty Images

Fryzury 1001 nocy: loki i orientalne dodatki

Odprężona po wakacjach? Ono wciąż trwa! Podkręć styl jeszcze trochę! Nasza propozycja na elegancką fryzurę – luksusowe dodatki. Obfite loki i ekstrawagancka biżuteria uczynią Cię gwiazdą każdego letniego przyjęcia. Projektantka Lena Hoschek (zdjęcie po lewej) stawia na kolorowe akcenty florystyczne, które pozwalają rozkwitnąć na każdej letniej imprezie. Odkryj orientalne klimaty z Baśni 1001 nocy (inspiracja od projektanta Dimitriego) i urok letnich imprez. 

Armin Morbach pokazuje na filmie jak krok po kroku układać loki.

Film: Jak z pomocą prostownicy zmienić proste włosy w wymarzone loki