Stylizacja | Fryzury wieczorowe

Oj, będzie bal!

Imprezy, garden party, a zwłaszcza bale to wydarzenia, które powinny na długo zapadać w pamięć – zwłaszcza tym, którzy podziwiają nasze kreacje. Przedstawiamy kilka stosownych propozycji stylizacji fryzur, które sprawią, że nie zginiesz w tłumie uczestników. Swobodne, modne, retro, eleganckie i ekstrawaganckie – wybierz tę, która najlepiej do ciebie pasuje. Zostań królową balu.

Zaraz matura, a potem zapewne bal maturalny. To doskonała okazja do odpoczynku po długich miesiącach nauki. Czas na zabawę i relaks oczywiście w doskonałej fryzurze. Mamy nadzieję, że znajdziecie u nas inspirację!

Fotogaleria: Fryzury na bal

Fryzury na bal: Fale nadają stylu

Delikatne fale zawsze wyglądają pięknie, a dołączone do nich drobne dodatki, mogą zmienić zarówno długie jaki krótkie fryzury w uroczystą balową stylizację.

Jak wystylizować fryzurę na bal?

1. Platynowy blond. Bal może okazać się dobrą okazją do zmiany koloru. Wybór platynowego odcienia blond z pewnością nie przejdzie bez komentarza.

2. Delikatne fale zachowają linię, jeżeli włosy u nasady i na końcach będą proste. Pasmo środkowe może zostać ułożone w duże fale lub loki.

3. Asymetria to ciekawy element fryzury, który podkreśla rysy twarzy. Wsuwki i grzebienie mogą odsuwać włosy do tyłu lub podtrzymywać je z boku.