jennifer-lawrence-z-krótkimi-włosami-zaczesanymi-do-tyłu
Stylizacja | Fryzury wieczorowe z krótkich włosów

Krótko i stylowo

Krótkie włosy doskonale sprawdzają się na wielkich imprezach. Zobacz jak Jennifer Lawrence, Charlize Theron i inne gwiazdy stylizują krótkie włosy, zachowując ich równy profil.

Jennifer Lawrence lubi kreatywne pomysły na stylizacje. Nam podoba się jej ostatnia zmiana fryzury – sprężyste włosy i gładko ułożone po bokach pasma.


Stylizacja:
Włosy u nasady spryskaj lakierem dodającym objętości. Następnie wysusz włosy zaczesując je do tyłu. Lekko natapiruj pasma na szczycie głowy. Niewielką ilość żelu rozetrzyj w dłoniach i nałóż po bokach. Całość utrwal lakierem.

Nowoczesne krótkie fryzury: Sprężyste włosy i gładki profil

Modische Kurzhaarfrisuren
© Getty Images

Charlize Theron (po lewej), Portia de Rossi (w centrum) i Tilda Swinton (po prawej) – w ich stylizacjach włosy zachowują sprężystość na szczycie głowy i gładki profil po bokach

Jennifer Lawrence, podobnie jak inne gwiazdy, lubi nowoczesny wygląd krótkich fryzur.  Ich styl można modyfikować dopasowując go do indywidualnych preferencji. Charlize Theron w atrakcyjny sposób układa loki, a Portia de Rossi dba o objętość fryzury. Tilda Swinton stylizuje włosy na wiele sposobów, na przykład z ułożoną do tyłu grzywką.

Wszystkie trzy aktorki wybierając makijaż i stroje, postawiły na odcienie beżu i brązu. Te kolory pasują do nich najlepiej. Różana szminka stawia delikatny akcent kolorystyczny.

Nowoczesne krótkie fryzury: Wyżej znaczy lepiej

Modische Kurzhaarfrisuren
© Getty Images

Piosenkarka Alicia Keys prezentuje krótką fryzurę w wersji undercut. Włosy po bokach są wygolone, co ułatwia ich stylizację. Wierzchnia warstwa włosów jest znacznie dłuższa, a pasma układają się w loki.

Po lewej: Alicia Keys wygoliła włosy po bokach, zostawiając dłuższą warstwę wierzchnią, którą uniosła w górę.