Stylizacja | Fryzury z czarnych włosów

Jak stylizować czarne włosy

Aktorka Jessica Paré (znana z serial Mad Men) i modelka Edie Campbell noszą czarne włosy. Elegancka fryzura Jessici Paré jest intrygująca, ale swoich fanów może też mieć stylizacja Edie Campbell. Przedstawiamy kilka ciekawych pomysłów na fryzury dla czarnych włosów i pokazujemy jak je wykonać.

Czarne włosy mogą uwodzić. Ich stylizację można łatwo dopasować do własnego stylu I temperament. Aktorka Jessica Paré często widywana jest w eleganckich fryzurach. Tymczasem Edie Campbell najwyraźniej lubi to, co awangardowe.

Czarnowłosa Jessica Paré

Schwarze Haare
© Getty Images

Od lewej: Jessica Paré w koku, falach, gładkim upięciu i krótkiej, okrągłej grzywce.

Aktorka Jessica Paré jest znana szerszej publiczności z popularnego serial Mad Men. Intryguje urodą i stylem, którego częścią są czarne włosy. Zgodnie z oczekiwaniami wobec wielkiej gwiazdy, Jessica często zmienia stylizacje i fryzury.

Jessica Paré jest Kanadyjką. Jej ciemne włosy współgrają z jasną karnacją. Wygląda szykownie w koku, sportowo w końskim ogonie, seksownie w gładko zaczesanych włosach, elegancki w falach i nowocześnie gdy nosi przedłużoną wersję boba. Jessica nosi włosy długie lub średniej długości. Włosy przedziela po środku lub z boku, precyzyjnie lub nieregularnie. W roli żony Dona Drapera występowała w precyzyjnie przyciętej grzywce. Zazwyczaj używa głębokich odcieni czerwonej szminki, które świetnie kontrastują z odcieniem jej włosów. 


Co podoba się nam we fryzurach Jessici Paré:
Jessica nie znosi nudy. Wie jak stylizować, zmieniać i układać włosy, bo ciągle były w ruchu. 

Czarnowłosa Edie Campbell

Schwarze Haare
© Getty Images

Edie Campbell w trzech całkowicie różnych stylizacjach. Zaczesane do tyłu włosy, długa grzywka częściowo zakrywająca oczy i centralnie ułożony przedziałek (od lewej).

Modelka roku 2013 Edie Campbell ufarbowała włosy na czarno. Ten odcień wyraźnie kontrastuje z jasną karnacją jej skóry. Niezależnie od stroju czy fryzury jaki nosi, jej styl jest prosty i niezobowiązujący. Styl modelki definiuje jej osobowość.  Nie przywiązuje wagi do wymykających się pasm, nieprecyzyjnie ułożonych upięć, nierównych przedziałków. Edie z pewnością siebie pokazuje jak nosić czarne włosy. Świetnie wygląda w chłopięcym cięciu w stylu lat 80.. Dobiera do tego odpowiedni makijaż i męsko skrojone ubrania. 


Co podoba nam się w stylizacjach Edie:
Nadaje czarnym włosom awangardowy, niemal rebeliancki styl. Jej fryzura jest nowoczesna, ale nie przesadzona. Grzywka i nierównomierna stylizacja nadają stylizacjom nowe tchnienie!