Stylizacja | Fryzury ze średniej długości włosów

Stylizacja włosów średniej długości

Złoty środek: Końce włosów swobodnie tańczą wokół ramion. W najnowszych trendach powracają średniej długości włosy, sięgające ramion. Jak je uczesać, by wyglądały zachwycająco? 

Długie czy krótkie? Rozwiązanie leży pośrodku. Trendseterzy znowu wybierają średniej długości włosy, które dają im więcej możliwości do stylizowania. Cieniowane czy cięte w jednej linii – gdy decydujesz się na średnią długość, wybór zależy w zasadzie od rodzaju Twoich włosów. Radzimy co będzie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie! 

Średnia długość grubych włosów

Przetestuj cieniowanie (jak na zdjęciu powyżej). Włosy o zróżnicowanej długości optycznie zmniejszą ciężar fryzury, sprawiając, że końcówki będą ładnie układać się na ramionach. Cieniowanie powinno tworzyć  harmonijna linię. Dodatkowa wskazówka: długa grzywka nadaje fryzurze charakterystyczny, zadziorny styl. 

Średnia długość delikatnych włosów

frisuren-schulterlanges-haar-artikel2-210x270

Słodko: średniej długości lekko falujące włosy z grzywką

Geometryczna fryzura doskonale prezentuje się na delikatnych włosach o średniej długości. Ta stylizacja daje wiele możliwości Można eksperymentować z grzywką (patrz zdjęcie po lewej na górze). Należy unikać postrzępionych końców. Proste cięcie nadaje fryzurze strukturę i objętość. 

Wskazówka stylizacyjna: Lekkie fale nadają uczesaniu dodatkową objętość. 

Więcej propozycji znajdziesz w naszej fotogalerii: 

Galeria: Stylizacja włosów średniej długości

Włosy średniej długości: Bob

Frisuren für schulterlanges Haar
© Getty Images

Niezniszczalny Modny Bob na włosach, układających się w delikatne fale zwany Wob

Niezależnie od struktury Twoich włosów, średniej długości włosy możesz stylizować w modny Wob – czyli bob wykonany na układających się w fale włosach. Jeśli masz ochotę na drobną zmianę długości, loki uniosą włosy, znacznie skracając ich długość. 

Stylista gwiazd Armin Morbach pokaże jak układać naturalnie wyglądające loki:

Film: Jak stylizować naturalnie wyglądające loki