Stylizacja | Fryzury ze średniej długości włosów

Mierz wysoko – fryzury wieczorowe z włosów średniej długości

Włosy do ramion można układać na wiele sposobów. W fotogalerii prezentujemy różne rodzaje fryzur wieczorowych z włosów półdługich. Dzięki naszym wskazówkom, Twoje upięcia utrzymają swój styl i urok przez cały dzień bądź wieczór.

Włosy sięgające do ramion są wystarczająco długie, by wykonać na nich większość upięć. Choć szczególnie dobrze sprawdzają się w przypadku upięć układanych na co dzień, także eleganckie fryzury z włosów do ramion budzą podziw i zainteresowanie. Krótkie pasma włosów nadają lekkości i łagodności poważnym stylizacjom.

Wskazówki stylizacyjne: kok Rooney Mary

Jeżeli masz średniej długości włosy i nosisz je zazwyczaj jako modny bob lub układasz na nich fale, podczas uroczystych okazji możesz zastanowić się nad inną stylizacją. Fryzura wieczorowa z włosów średniej długości Rooney Mary udowadnia jak jeden element fryzury - w tym przypadku pasmo upięte z przodu głowy w kształcie podkowy- może nadać wyjątkowy smaczek tradycyjnemu upięciu. Jeżeli chcesz stworzyć własną wersję tej stylizacji, skorzystaj z naszych wskazówek.

Narzędzia stylizacyjne: Grzebień, lakier nabłyszczający, żel do włosów, gumka, wsuwki, lakier

Wskazówki stylizacyjne:

  • Rozczesz włosy i spryskaj lakierem nabłyszczającym
  • Grzebieniem wydziel pasmo włosów nad czołem. Przedziałki powinny tworzyć trójkąt zbierający się w centralnym punkcie nad czołem. 
  • Nałóż niewielką ilość żelu do włosów, która ułatwi stylizację. 
  • Włosy zbierz z tyłu głowy w kok. Ułóż wydzielone pasmo w kształt podkowy. Koniec upnij wsuwką.
  • Fryzurę utrwal lakierem

 

W naszej fotogalerii prezentujemy inne propozycje ciekawych fryzur wieczorowych dla włosów o średniej długości wraz ze wskazówkami ich wykonania.

 

Fotogaleria: Upięcia i wskazówki stylizacyjne