Modelka z długimi kręconymi włosami
Stylizacja | Fryzury z loków

Fryzury z loków ze światowych wybiegów

Masz ochotę na falujące włosy i wszelkiego rodzaju fryzury z lokami? Prezentujemy sześć fryzur z wybiegów, które być może zechcesz wypróbować. Nasze wskazówki pomogą stworzyć zarówno dzikie, puszyste loki jak i miękkie, romantyczne fale, a nawet koki z loków.

Za kulisami pokazów mody w Mediolanie, Paryżu i Nowym Jorku pracuje całkiem spory sztab stylistów fryzur. To oni tworzą fryzury modelek i modeli zgodnie z najnowszymi trendami mody. Czuwają też nad tym, żeby fryzury - z loków i nie tylko - idealnie dopełniały prezentowane stroje. Dzięki cierpliwości i praktyce można uzyskać te same rezultaty w domu. Upewnij się, że masz pod ręką właściwe narzędzia. Należą do nich szczotka z naturalnym włosiem i lekką rączką oraz suszarka do włosów z dyfuzorem. Zanim zaczniesz, sprawdź wyposażenie swojej szafki w łazience. Masz lakier do włosów kręconych? Pianka do włosów znajduje się w zasięgu dłoni? Przygotuj wszystko przed rozpoczęciem stylizacji fryzury z loków. I niech zacznie się zabawa!

Nie myj włosów tuż przed stylizacją. Będą łatwiejsze do ułożenia w kilka godzin po umyciu. Wystarczy zwilżyć je tuż przed stylizacją. Pamiętaj, że włosy powinny być całkowicie suche i chłodne przed usunięciem wałków, papilotów lub szczotek. W przeciwnym razie loki szybko opadną.

Fryzury z lokami prosto z wybiegów