Stylizacja | Fryzury z prostych włosów

Gwiazdy w prostych i kręconych włosach

Niektóre gwiazdy lubią zmiany wyglądu i stylizacji. Proste włosy jednego dnia, kręcone następnego – takie zmiany z pewnością nie przejdą niezauważone i są znacznie bardziej widoczne niż nowy kolor czy cięcie.

Gwiazdy często udowadniają, że fryzury wcale nie muszą być bardzo wyrafinowane czy kreatywne, by zostać zauważone. Zwyczajna zmiana struktury – z prostych na kręcone – znacząco zmienia wygląd. Widać to na przykładzie modelki Georgii May Jagger. Decyzja o prostych lub kręconych włosach może zdradzać różne strony osobowości.

 

Jak nosić piękne proste włosy

Miękkie, lśniące, proste włosy są piękne. Zależnie od stylizacji i dobranego makijażu mogą wyglądać elegancko lub kobieco i zalotnie. Jeżeli zapragniesz choć przez jeden dzień wyglądać jak uczennica wygładź i wyprostuj włosy. 

Włosy będą wyglądać pięknie, jeżeli będą zdrowe i lśniące. Szczególnie jest to widoczne w przypadku prostych włosów. Gdy zabraknie maskujących fal czy loków, każdy najdrobniejszy szczegół staje się wyraźny. Jednak nawet loki nie są w stanie ukryć rozdwojonych końcówek, braku połysku i przetłuszczonych włosów. Odpowiednie nawilżenie włosów i stosowanie produktów nabłyszczających nadadzą potrzebną prostym włosom miękkość. Przed stylizacją prostownicą konieczne jest zastosowanie produktów termoochronnych.

Na filmie ekspert Schwarzkopf Armin Morbach wyjaśnia, jak wzmocnić włosy.

Film: Jak suszyć i prostować włosy

Jak stylizować pięknie skręcone włosy

Burza loków na głowie nie pozwala nikomu przejść obojętnie. Loki nie tylko określają styl, ale tworzą wrażenie frywolności i pełni życia. Fale i loki mają występują w wielu rodzajach. Są więc fale w stylu lat 20., morskie, sprężynki, zmierzwione i łagodne. Puder dodający objętości podkreśli skręt włosów, a lakier pozwoli zachować ich kształt.

Na filmie ekspert Schwarzkopf Armin Morbach pokazuje, jak stworzyć naturalnie wyglądające loki.

Film: Jak stylizować naturalnie wyglądające loki

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej fotogalerii, na których uchwycono zmianę struktury włosów – od prostych po kręcone i odwrotnie.

Fotogaleria: Gwiazdy w transformacji