modelka-z-artystycznymi-dodatkami-opaska-i-kolczyki
Stylizacja | Trendy w stylizacji dla kobiet

Artystyczne dodatki do fryzur

Gdy natura zachwyca feerią barw, inspiracje do pełnych kolorowych akcentów strojów, dodatków i fryzur pojawiają się same. Artystyczne opaski, kolorowe chustki, błyszczące perły i romantyczne kwiaty to zaledwie kilka przykładów stylizacyjnych dodatków. Mamy nadzieję, że wybrane przez nas propozycje  zachęcą  do tworzenia własnych kompozycji.

Opaski, kolorowe chusty, przepaski czy ozdoby prosto z kwiaciarni dodają uroku fryzurom w tym sezonie. Czas puścić wodze fantazji i obudzić w sobie ducha artysty. Zapraszamy do tworzenia kolorowych, romantycznych, szalonych i artystycznych fryzur korzystając z wszelkich otaczających Was dodatków. Cieszcie się nowymi stylizacjami i rozpościerającymi się wokół Was uśmiechami.

Dodatki i ozdoby do włosów: opaska

Opaski mogą zdobić zarówno krótkie jak i długie włosy. Dodają blasku wszelkim stylizacjom od prostych włosów po upięcia. Warto wykorzystać je przy tworzeniu eleganckich, romantycznych i zabawnych stylizacji.

Dodatki do włosów: chustka

Frisuren mit Haarschmuck
© Fairchild Archive

Chustki są hitem lata. Są nie tylko atrakcyjnym dodatkiem, ale także chronią przed działaniem promieni słonecznych.

Możesz nosić bandanę, owinąć chustę wokół głowy niczym turban albo zawiązać ją w stylu retro upinając duży węzeł. Twoja kreatywność nie ma granic!

Po lewej: Na backstage`u pokazu Dolce&Gabbana podpatrzyliśmy modelki, które pokazywały jak nosić chustę.

Dodatki do włosów i egzotyczna biżuteria

Frisuren mit Haarschmuck
© Getty Images

Opaski, bandanki i chustki przyciągają uwagę. Wybrany przez Ciebie dodatek może zadecydować o charakterze całej stylizacji.

Po lewej: Podczas pokazu na mediolańskim Tygodniu Mody, modelki Dolce&Gabbanna zachwycały publiczność upięciami zdobionymi wyszukanymi ozdobami.

Dodatki we włosach noszą chętnie gwiazdy i celebryci. W naszej fotogalerii, prezentujemy przykłady porywających letnich stylizacji zdobionych dodatkami lub biżuterią.

Fotogaleria: ozdoby do włosów