Johnny Depp z dłuższymi ciemnymi włosami
Stylizacja | Trendy w stylizacji dla mężczyzn

Modne męskie fryzury

Kobiety z zazdrością zauważyły, że mężczyznom włosy rosną szybciej, są gęstsze i lepiej się układają, przynajmniej dopóki nie wyłysieją. Obecnie młodzi mężczyźni nie wyobrażają już sobie wyjścia z domu bez dobrej stylizacji, dlatego prezentujemy kilka wybranych propozycji najmodniejszych fryzur męskich.

Lubisz fryzury wygładzone żelem do włosów jak u Rafała Maseraka? A może długie włosy męskie i swobodne stylizacje Johnny Deppa lub krótkie a'la George Clooney? Naszym zdaniem, każda fryzura jest dobra pod warunkiem, że jest dobrze ułożona i pasuje do osobowości. Twój fryzjer może Ci pomóc w znalezieniu odpowiedniego stylu. Gdybyś nadal szukał pomysłów, podsuwamy kilka propozycji modnych fryzur dla mężczyzn.

Pielęgnacja i stylizacja włosów męskich jest prosta!

sk_article_haarpflege_maenner_940x730

Szampon do włosów zadba o Twoją fryzurę o wiele lepiej niż wielofunkcyjny męski żel pod prysznic

Mężczyźni są z natury praktyczni. Do wszystkiego używają żelu pod prysznic o charakterystycznym zapachu, nawet do mycia włosów. Jest to rozwiązanie celowe, lecz naszym zdaniem to zły pomysł. Włosy mężczyzn są w rzeczywistości wymagające i chcą być traktowane troskliwie. Żele pod prysznic często zawierają detergenty, które wysuszają skórę i włosy. Rozwiązaniem jest odpowiedni dobór szamponu do rodzaju włosów. W przypadku cienkich włosów powinien to być szampon zwiększający objętość. Z kolei odżywczy szampon do włosów zniszczonych zadziała lepiej na gęstych i kręconej czuprynie. Szampon do włosów normalnych będzie trafnym wyborem, jeśli włosy potrzebują codziennego mycia. Używając go, nie przeciążysz włosów, nadasz im połysk i łagodnie zadbasz o skórę głowy.

 

Świeżo umyte włosy stanowią doskonała bazę do stylizacji modnych fryzur dla mężczyzn. W tym zakresie nie ma całkowitej dowolności, ponieważ użyte produkty stylizacyjne i sposób ułożenia włosów zależą od ich struktury oraz cięcia wykonanego przez fryzjera. Krótkie włosy wymagają mniej pracy, zaś w przypadku dłuższych trzeba niekiedy sięgnąć po suszarkę i szczotkę. Podstawowymi produktami do modelowania popularnych fryzur męskich są guma, pasta oraz wosk, który oprócz utrwalenia nadaje także połysku. Matowa pasta świetnie nadaje się do codziennych stylizacji naturalnych fryzur.

 

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi fryzurami męskimi w naszej inspirującej galerii!

Modne męskie fryzury