nikki-reed-z-podwiniętym-bobem
Stylizacja | Upięcia

Fryzury gwiazd: bob Nikki Reed

Na pierwszy rzut oka wygląda na to, że Nikki Reed obcięła włosy. Jednak przyglądając się baczniej jej fryzurze, można dostrzec, że w rzeczywistości jest to podwinięty bob - włosy Nikki są nadal długie, a sięgający brody bob jest tylko atrakcyjną stylizacją. To sprytny sposób na wystąpienie w krótkiej fryzurze bez konieczności ścinania włosów. Co więcej, taką stylizację wykonasz w kilka chwil.

Aktorka Nikki Reed znana jest nie tylko ze swojej roli Rosalie Hale, ale także z wyjątkowych fryzur. Ostatnio Amerykanka zachwyciła wszystkich wspaniałym bobem -  piękną stylizacją w stylu glamour.

Fryzura Nikki Reed jest niezwykle łatwa do wykonania. Jest też atrakcyjna zwłaszcza, gdy zastanawiasz się nad obcięciem włosów lub chcesz po prostu sprawdzić jak wyglądasz w innej stylizacji.

Narzędzia, których będziesz potrzebować do wykonania tej fryzury

Zwiewny, delikatny asymetryczny bob w wydaniu Nikki Reed powstał dzięki stylizacji fal i wykorzystaniu efektu dużej objętości włosów. Zawinięcie włosów na wałki lub zastosowanie lokówki, to najlepsza metoda dla stworzenia nieregularnie ułożonych fal.

Potrzebne będą Ci spinki, puder dodający objętości i lakier do włosów.

Jak wykonać stylizację?

Faux Bob
© Getty Images

Ułożenie tej fryzury wcale nie jest tak trudne, jak może się wydawać

Zacznij od ułożenia fal - stylizację fryzury ułatwisz sobie stosując lakier do włosów, który skutecznie ją utrwali.

1. Przedziel włosy z boku.

2. Nałóż na włosy sporą ilość pudru dodającego objętości. Nadasz tym samym włosom pożądaną strukturę i zwiększysz ich podatność na układanie.

3. Z lewej strony wydziel pasmo włosów i na chwilę odsuń na drugą stronę. Wykorzystasz je na samym końcu, puszczając je swobodnie przy twarzy.

4. Po prawej stronie głowy wydziel pasmo podobnej szerokości i zaciągnij je za ramię. Skręć blisko głowy w częściowe upięcie typu banan i upnij spinkami.

5. Zabezpiecz częściowe upięcie wsuwkami.

6. Zbierz luźno pozostałe kosmyki i zakończ upięcie związując włosy w koński ogon, tuż przy szyi.

7. Podwiń koński ogon i upnij całość spinkami. Fryzura ma wyglądać swobodnie.

8. Niektóre pasma możesz swobodnie wypuścić, skręcając je wcześniej w małe spirale. Podepnij je także spinkami.

9. Teraz sięgnij po pierwsze wydzielone pasmo, podwiń je, a końce upnij spinkami.

10. Na koniec utrwal całą fryzurę lakierem.