Cobie Smulder z upięciem ze średniej długości włosów
Stylizacja | Upięcia

Upięcie Cobie Smulder w kilku krokach

Cobie Smulder uroniła kilka łez kończąc swoją rolę w „Jak poznałem Waszą matkę”. Po roli Robin Scherbatsky Jr., teraz zbiera nowe doświadczenia w swojej karierze. Na premierowym pokazie filmu „Capitan America 2” nie szczędziła swych obezwładniających uśmiechów. Nas zaintrygowała także fryzura aktorki. Zdradzamy, jak stylizować to imponujące upięcie.

Dla tych, którzy nie mieli okazji śledzić serialu “Jak poznałem waszą matkę” kilka słów wprowadzenia. Na koniec kanadyjska gwiazda pop, dziennikarz i kobieciarz Barney Stinson poddaje się urokowi Robin, z którą bierze ślub. Cobie Smulders stworzyła rolę Robin. Przez dziewięć lat scenarzystom serialu udało się tworzyć pełną zwrotów akcję, która ostatecznie prowadzi do szczęśliwego zakończenia. Mamy nadzieję, że nasze podsumowanie nie zniechęci tych Z Was, którzy dopiero czekają na kolejne wersje językowe serialu do oglądania tej produkcji. Kanadyjska aktorka, która rozpoczęła karierę jako modelka zachwyca stylem i gracją zarówno na ekranie jak i w życiu prywatnym.

Świeża i prosta – upięcie z boku

© Getty Images

Cobie Smulders lubi lekko zmierzwiony styl tego upiętego z boku koka łączonego ze skerconym pasmem.

Smutek związany z zakończoną rolą w serialu nie trwał długo. Na premierze „Captain America 2” aktorka obdarzała publiczność pięknym uśmiechem, a jej styl wywołał poruszenie na czerwonym dywanie. Zainteresowanie budziła także fryzura aktorki: gładko zaczesane włosy, po drugiej stronie głowy upięto dając wrażenie swobodnego looku. Te kontrastujące fragmenty uczesania łączy skręcone pasmo ułożone wzdłuż linii szyi.

Narzędzia niezbędne do tworzenia fryzury Cobie Smulder

Potrzebne będą: puder dodający objętości, który nada fryzurze sprężystość i ułatwi jej układanie, wsuwki oraz wosk i lakier. Przyda się także grzebień do tapirowania.

Stylizacja krok po kroku

1. Pochyl głowę w dół. Niewielką ilość pudru dodającego objętości nałóż na końce włosów i u nasady. Puder rozprowadź po całej powierzchni włosów. Teraz możesz je dalej stylizować.

2. Palcami nadaj włosom kształt. Następnie z pomocą grzebienia przedziel je (Cobie Smulders nosi przedziałek z prawej strony)

3. Wydziel pasmo szerokości ok. 5 cm i wypuść je swobodnie. Pozostałe włosy zbierz tak jakbyś chciała zrobić kucyk. Następnie ułóż je po stronie przedziałka.

4. Zacznij zwijać włosy na zewnątrz zaczynając od strony przeciwnej, do przedziałka. Kieruj się  wzdłuż linii szyi. Ten krok przypomina wykonywanie upięcia typu „banan”. Zwijanie kontynuuj aż do przedziałka. Zakończ, pozwalając włosom swobodnie się układać i upnij koniec wsuwkami. Nie martw się, że fryzura ma nieco zmierzwiony wygląd.

5. Aby utrzymać objętość u szczytu głowy, łagodnie wyciągnij włosy tworząc asymetryczny “wałeczek”. Uważaj by nie przesadzić z siłą.

6. Z pomocą wosku podkreśl końce włosów po przeciwnej stronie przedziałka. Na koniec utrwal lakierem.