kirstin-bell-prezentująca-plecioną-fryzurę
Stylizacja | Warkocz

Fryzura miesiąca – Kirstin Bell

Warkocze są nadal modne, o czym dobrze wie Kirstin Bell. W swojej fryzurze wykorzystała kilka różnych rodzajów splotów i wspaniale wygląda. Jeżeli chcesz sama stworzyć taką stylizację, skorzystaj z naszych wskazówek. Puść wodze fantazji i kreuj swój styl!

Kirstin Bell gra u boku ojca w popularnym amerykańskim serialu detektywistycznym „Veronica Mars”. Ma już za sobą role w innych serialach oraz produkcjach kinowych ("Herosi" i "Chłopaki też płaczą"). My podziwiamy ją także za jej fryzurę.

Kirstin Bell pojawiła się w tej stylizacji na uroczystości rozdania nagród “Do Something”. Fryzurę tworzą różnego rodzaju warkocze, które w połowie wysokości głowy złączyła w jeden prosty splot.

Jak zapleść włosy w stylu Kirstin Bell

Zöpfe flechten
© Getty Images

Oś stylizacji Kirstin Bell stanowi warkocz pleciony z tyłu głowy.

Niewielką ilość pudru dodającego objętości nałóż przy nasadzie włosów. Następnie przedziel kosmyki z boku.

Włosy górnej warstwy zbierz ok. 6-7 cm powyżej uszu i zaczesz do tyłu. Zapleć francuski warkocz z tyłu głowy do wysokości uszu.

Od wysokości uszu, nie dobieraj już kolejnych pasm i zaplataj zwykły warkocz. Włosy poniżej pozostają swobodne. W ten sposób tworzysz częściowe upięcie.

Koniec warkocza zwiąż gumką.

Częściowe upięcie nabiera wyjątkowego stylu dzięki dwóm cienkim warkoczom po obu stronach głowy. Warkocze krzyżują się w punkcie, w którym warkocz francuski przechodzi w zwykły warkocz i są upięte spinkami.

Włosy tuż nad uchem ściśle zapleć. Radzimy wyciągać włosy do tyłu w trakcie zaplatania. Ułatwi to upięcie warkoczy z tyłu głowy.

Warkocze z boku mogą mieć różną szerokość, zależnie od Twojej fantazji.

Cienkie warkocze ułóż nad głównym splotem z tyłu głowy i upnij spinkami. Końce możesz ukryć pod głównym splotem.

Używając prostownicy, wygładź włosy z tyłu głowy.

Fryzurę utrwal lakierem lub lakierem nabłyszczającym.