PL_SK_Professionel_Link_160x31
Koloryzacja

Kolory na sezon Jesień-Zima 2015/2016

Kolory na sezon Jesień-Zima 2015/2016
Lśniąca miedź i jasny platynowy blond to kolory sezonu Jesień-ZIma 2015/2016
© indigitalimages.com

Przekopaliśmy świat jak długi i szeroki, aby sprawdzić nowinki w palecie kolorów na sezon jesienno-zimowy. Specjalnie dla Was zebraliśmy te, które będą na topie. Najmodniejsze okazały się miedziane odcienie czerwieni i platynowy blond, także w wersji z pastelowymi akcentami.

 • Sekret został odkryty: w sezonie Jesień-Zima 2015/2016 modne będą jasne i chłodne odcienie, a także łączenie barw. I zgodnie z wciąż aktualnym trendem wychwalającym minimalizm, liczyć się będzie prostota. Stylizacje, w tym fryzury, pozostaną gładkie i naturalne. Przełamywać je będą właśnie kolory jak platynowy blond czy miedziana czerwień.

 • Kolory na sezon Jesień-Zima 2015/2016: Platynowy blond

 • Kolory na sezon Jesień-Zima 2015/2016
  Platynowy blond to propozycja koloru na sezon Jesień-Zima 2015/2016
  © indigitalimages.com

  Kobiety od dawna wybierały platynowy blond, ale ta barwa nigdy nie była wiodącym trendem koloryzacyjnym. Zmieni się to w sezonie 2015/2016, bo elfickie odcienie włosów już zbliżają się do szczytu popularności. Ich srebrzysty połysk z pewnością przełamie szarugę jesiennych dni, a świetlisty urok idealnie wpisze się w śnieżny, zimowy krajobraz.

 • Kolory na sezon Jesień-Zima 2015/2016
  Kim Kardashian w jasnym odcieniu blond
  © Getty Images

  Amerykańska gwiazda telewizyjna i celebrytka, Kim Kardashian, jest ostatnio jedną z najbardziej rozpoznawalnych orędowniczek odcieni blond. Niedawno zmieniła całkowicie kolor włosów z naturalnej czerni, właśnie na jasny blond, co oczywiście nie uszło uwadze mediów.

  Platynowy blond i nowoczesna biało-czarna stylizacja oraz naturalny makijaż tworzą bardzo ciekawy zestaw, doskonale pasujący do pewnej siebie Kim.


 • Wskazówka: Fryzury o wyrazistej linii podkreślają minimalistyczny charakter jasnych odcieni włosów blond.

 • Kolory na sezon Jesień-Zima 2015/2016: Pastelowe akcenty

 • Kolory na sezon Jesień-Zima 2015/2016
  Wplatane w platynowy blond pastelowe akcenty kolorystyczne są wyjątkowo ciekawym motywem
  © indigitalimages.com

  Modne, pastelowe pasma we włosach pozostaną z nami także w kolejnym sezonie. Głównie dlatego, że słodkie kolory doskonale widać na platynowym odcieniu blond. Szczególnie polecamy lawendowe i różowe pasma - te kolory rozjaśnią nawet najbardziej ponury zimowy dzień.

  Odcienie blond połączone z pastelowymi akcentami najlepiej sprawdzą się w przypadku prostych fryzur i stylizacji.


 • Wskazówka: Także, proste, stonowane stroje uwydatnią kolorowe akcenty połączone z odcieniami blond.

 • Kolory na sezon Jesień-Zima 2015/2016: Miedziane czerwienie

 • Kolory na sezon Jesień-Zima 2015/2016
  © indigitalimages.com

  W naturze czerwienie są prawdziwą rzadkością. Jednak w najbliższym sezonie pojawiać się będą wyjątkowo często. Ciepłe, miedziane odcienie przyjemnie rozgrzeją chłodne, jesienne i zimowe dni. Miedziane włosy kojarzą się z duchowością, zmysłowością, ale i modną ponownie zadziornością lat 70-tych. I wszystko wskazuje, że te stylizacje będą nam towarzyszyć przez cały rok.

  Po lewej: Głębokie odcienie miedzianej czerwieni świetnie wpiszą się w jesienną-zimową aurę


 • Wskazówka: Czerwone odcienie włosów dobrze komponują się z lokami i delikatnie cieniowanymi fryzurami. Gładkie fryzury z precyzyjnym przedziałkiem najlepiej pasować będą do stylizacji wzorowanych na latach 70-tych.

 • Jeżeli nie jesteś pewna czy nowe propozycję koloryzacji są dla Ciebie, warto odwiedzić najbliższy salon Schwarzkopf Professional i skonsultować się z profesjonalistą.