PL_SK_Professionel_Link_160x31
Koloryzacja

Radość z rudości. Czerwień 2015

Radość z rudości. Czerwień 2015
Ta rudowłosa piękność wystąpiła na pokazie hiszpańskiego projektanta Delpozo podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku
© Getty Images

Truskawkowa, ciemna, neonowa czy kasztanowa – odcienie rudej czerwieni wyznaczają trendy w 2015 roku, a kolor płomiennej namiętności i zmysłowej rozkoszy przekładany jest na fryzury. Modne są nawet czerwone pasemka. Prezentujemy rozmaite propozycje, wykorzystujące tę barwę.

 • Przewidujemy, że w 2015 roku rudości będziemy oglądać często i w wielu odmianach. Jak widać projektanci Vera Wang, Stella McCartney czy Valentino, polubili czerwone włosy. A modelki na ich pokazach prezentowały jak w nowoczesny sposób nosić różnorodne odcienie tego koloru.

 • Jak nosić rude włosy w 2015?

 • 2015 Hair Colours
  Rude włosy będą modne w 2015 roku. Tutaj widzimy (od lewej) truskawkowy blond, brązową rudość i neonowe odcienie czerwieni
  © Indigitalimages.com

  Czerwień jest kolorem namiętności. Rudości wyrażają zmysłowość, afirmację  życia, a często także i ognisty temperament. Wybór ich odcieni jest bardzo szeroki, przez co łatwo dobrać go do karnacji i Twojego charakteru. Truskawkowy blond świetnie pasuje do jasnej skóry. Głębia czerwono-brązowych odcieni dodaje szlachetności, a neonowa czerwień jest dobrym wyborem dla pełnych szaleństwa dusz.

 • 2015 Hair Colours
  © Indigitalimages.com

  Rude pasemka powracają do łask, dodając fryzurom delikatności i płomiennego blasku. Są doskonałym wyborem dla kobiet, które nie chcą zmieniać koloru włosów całkowicie. Modne w 2015 roku ombre to pomysł jak je wykorzystać.

  Po lewej: Modelka w jasno-brązowych włosach, rozjaśnionych rudymi pasemkami.

 • Trendy 2015: Fryzury dla rudych

 • 2015 Hair Colours
  Włosy schowane w golfie, upięty na boku koński ogon lub przedziałek z boku głowy - to propozycje fryzur na 2015 rok.
  © Indigitalimages.com

  Mając do dyspozycji tak szeroką gamę odcieni, warto pobawić się w poszukiwanie tego, który będzie dla Ciebie najlepszy. Oczywiście, jak każdy kolor włosów, czerwień musi iść w parze z fryzurą, a rude włosy wyglądają wyjątkowo elegancko, gdy współgrają z uczesaniami o dużej objętości.  Schowane za golfem, matowe uczesania doskonale pasują do czerwonych odcieni (po lewej). Rudości i zmierzwione fryzury  także wywołują duże wrażenie (w środku). Tutaj modelka prezentuje swobodnie ułożoną wersję końskiego ogona upiętego nisko z boku.