PL_SK_Professionel_Link_160x31
Koloryzacja

Film: Love Creates Beauty

Schwarzkopf NECTRA Video
© Schwarzkopf
Miłość to jedno z najwspanialszych uczuć na ziemi. Zakochujemy się w niezwykłym uśmiechu, spojrzeniu, oczach, włosach, a mimo to każdego dnia odkrywamy kolejne niepozorne rzeczy, w które możemy pokochać. Zapraszamy do obejrzenia filmowej deklaracji miłości.
 • Mężczyzna. Kobieta. Romantyczny związek. Na filmie widzimy scenki z codziennego życia pary – chwile miłości, które dzięki małym rzeczom stają się wielkie. W jego oczach ona jest najpiękniejsza. Jej piękno podsyca ich miłość i sprawia, że każdego dnia rozwija się. Bo piękno jest w naszym wnętrzu.

  Film jest poruszającą historią kobiety, która wierzy w prawdziwą miłość i  mężczyznę, dla którego jest najpiękniejszą kobietą na świecie. Mimo że w rzeczywistości może nie być ideałem, to dla ukochanego będzie wyjątkową i najwspanialszą osobą. Miłość między dwojgiem ludzi wygładza wszelkie zmarszczki charakteru i pozwala im być zawsze młodzieńczo i szaleńczto zakochanymi. Kiedy na nią patrzy widzi prawdziwe piękno i naprawdę kocha. A ona odwzajemnia to uczucie. 

  Ten film może być inspiracją. Inspiracją do miłości, która rodzi piękno pomiędzy dwojgiem ludzi, którzy każdego dnia potrafią się wzajemnie zaskakiwać, choć tak dobrze się znają.

 • Video: Love Creates Beauty

 • Miłość, piękno i kolor włosów

  Co łączy kolor włosów z miłością? Na filmie kobieta zaskakuje swojego partnera nowym kolorem włosów. Ale kolor włosów, może zdziałać więcej. Zmieniając lub rozjaśniając włosy, kobieta może podkreślić swoje naturalne piękno i rozkwitać blaskiem.

  Kolor włosów podkreśla styl i jest deklaracją. Niezależnie od tego czy kobieta pogłębia naturalny kolor włosów, pokrywa pierwsze siwe włosy, zmienia całkowicie odcień czy rozjaśnia pasemka, jej wygląd i styl ewoluują, a ona sama czuje się odmieniona. Kolor włosów wpływa na zewnętrzna, ale i wewnętrzne piękno. Tak jak miłość.