PL_SK_Professionel_Link_160x31
Koloryzacja

Pierwsza liga salonów fryzjerskich

Pierwsza liga salonów fryzjerskich
Salon hairgott znany jest ze wspaniałych technik koloryzacji włosów. Nam podoba się także projekt wnętrza.
© Schwarzkopf

Koloryści – eksperci pracujący w salonach Schwarzkopf Professional stanowią nieocenioną pomoc przy doborze właściwego odcienia i koloryzacji. Przedstawiamy Wam nasze pierwszoligowe salony Schwarzkopf Professional z całego świata. Oferują one najwyższej klasy usługi koloryzacyjne i doskonałe rezultaty usług. Twoje włosy będą lśnić w wybranym przez Ciebie głębokim kolorze.

 • Koloryzacja zmienia wygląd. Kolor może być charyzmatyczny, inspirujący, uwodzicielski, porywający czy spokojny. Kolor dodaje skrzydeł wyobraźni. Dopasowanie i nieszablonowe użycie koloru stanowią klucz do sukcesu każdego fryzjera. Wielu kreatywnych ekspertów oferuje profesjonalne usługi koloryzacyjne, ponieważ jest ona wyjątkową okazja do pokazania klasy i doświadczenia fryzjerskiego. Na wyróżnienie zasługuje jedynie kilka salonów z całego świata. Przedstawiany najbardziej niezwykłe z pierwszoligowych salonów.

 • assembly hair, Sunshine Coast / Australia

 • First-Rate Hairdressers
  © Schwarzkopf

  Matt Clements, właściciel salonu jest australijskim kolorystą, od 2010 roku ambasadorem Schwarzkopf Professional. Wyjątkowość jego talentu tkwi w zdolności łączenia trendów modowych i pomysłów koloryzacyjnych. Ten artysta stworzył w swoim salonie wyjątkową przestrzeń koloryzacyjną. Jego umiejętność tworzenia pięknych i designerskich stylizacji wywalczył mu miejsce w finale konkursu 'Best New Salon Design'.

  Specjalne usługi koloryzacyjne: Matt Clements oferuje trwałe zabiegi koloryzacyjne, pasemka, rozjaśnianie włosów, półtrwałą koloryzację.

  Adres: 166/170 Alexandra Parade, Alexandra Headland QLD 4572, Australia

 • baSH DAY 7th Floor, Munich / Germany

 • First-Rate Hairdressers
  © Schwarzkopf

  W tym salonie wysokiej klasy usługi koloryzacyjne świadczone są w domowej atmosferze. Ekskluzywny taras na dachu budynku stanowi część salonu, który w pakiecie oferuje piękną panoramę MonachiumZespół fryzjerski szczyci się niekonwencjonalną stylizacją. Swobodny styl i najwyższej próby profesjonalizm.

  Specjalne usługi koloryzacyjne: Salon stosuje metodę baSH Flames ścigając się ze słońcem w kreacji śwtelnych refleksów. Odwiedź ten salon, jeżeli marzysz o wyjątkowym blondzie.

  Adres: Sonnenstrasse 29, 7th floor, D-80331 München / Deutschland (Monavhium, Niemcy)

 • hairgott, Graz / Austria

 • First-Rate Hairdressers
  © Schwarzkopf

  Ten salon już dwukrotnie został uhonorowany tytułem “Salonu fryzjerskiego Roku”. Minimalistyczny design wnętrza kontrastuje z szerokim wachlarzem usług, oferowanych przez najwyższej klasy ekspertów.

  Specjalne uługi koloryzacyjne: hairgott oferuje dwutonową koloryzację i różnorodne techniki rozjaśniania.

  Adres: Schießstattgasse 8, 8010 Graz / Österreich (Graz / Austria)

 • Mahogany Hairdressing, Mayfair, London/England

 • First-Rate Hairdressers
  © Schwarzkopf

  Mahogany Hairdressing jest utytułowanym salonem o międzynarodowym uznaniu. Liczne nagrody zawdzięcza   innowacyjnym technikom i kreatywnej koloryzacji włosów, które zachwycają fashionistki, fashionistów i światek celebrycki. Klienci powracają tutaj po najwyższej klasy usługi, na którymi pieczę sprawuje główny kolorysta salonu Tai Walker i jego zespół.

  Specjalne usługi koloryzacyjne: Zespół pomaga klientom w dobraniu koloru pasującego do indywidualnego stylu i wyglądu. Mahogany Hairdressing oferuje usługi koloryzacyjne począwszy od klasycznej półtrwałej koloryzacji po najnowsze techniki Mahogany Fashion.

  Adres: 17th St George Street, Hanover Square, W1S 1FJ, Londyn / Wielka Brytania

 • M. G. Hair Design, Sao Paulo/ Brazil

 • First-Rate Hairdressers
  © Schwarzkopf

  M. G. Hair Design należy do grona 10 topowych ostoi piękna. Brazylijski salon łączy funkcjonalność z designem, osobowością i finezją. Właściciel salonu Marco Antonio i jego zespół używają najnowocześniejszego sprzętu i technik, hołdując zasadom pipękna, estetyki, zdrowia i dobrego samopoczucia.

  Specjalne usługi koloryzacyjne: Rozjaśnianie i pasemka.

  Adres: Rua Estados Unidos, 1862 Sao Paulo, Brazylia

 • Salon 52ème Avenue, Seyssins / France

 • First-Rate Hairdressers
  © Schwarzkopf

  Wnętrza tego salonu mają styl nowoczesny i industrialny. Salon świadczy usługi w zakresie terapii kolorem. Zespół profesjonalistów pracujący w tym salonie specjalizuje się w konsultacjach.

  Specjalne usługi koloryzacyjne: Specjaliści z salonu 52ème Avenue stosują najnowsze techniki i wyjątkowo dobrze poruszają się w świecie trendów. .

  Adres: 12th Avenue Louis Armand, 38180 Seyssins / Francja

 • Address: 12th Avenue Louis Armand, 38180 Seyssins / France

 • Salon Utopia Medspa, Ontario / Canada

 • Top-Friseure
  © Schwarzkopf

  Salon Utopia świadczy pełen zakres usług pielęgnacyjnych i leczniczych, dbając o piękno od stóp do głów. Dwudziestoosobowy  zespół szkolony w salonach na całym świecie oferuje najwyższej jakości usługi koloryzacyjne. Choć zarówno salon jak i część spa są całkiem sporych rozmiarów, wyczuwa się rodzinną atmosferę tego miejsca.

  Specjalne usługi koloryzacyjne: Najwyższej jakości usługi koloryzacyjne.

  Adres: 486 Advance Blvd, Tecumseh, Ontario, N8N oB9 I Kanada

 • Linki:

  Monachium / Niemcy >> baSH DAY 7th Floor

  Graz / Austria >> hairgott

  Mayfair, London / Wielka Brytania >> Mahogany Hairdressing

  Seyssins / Francja >> Salon 52ème Avenue

  Ontario / Kanada >> Salon Utopia Medspa

  Sunshine Coast / Australia >> Assembly Hair

  Sao Paulo / Brazylia >> M. G. Hair Design