PL_SK_Professionel_Link_160x31
Koloryzacja

Tęcza we włosach

Tęcza we włosach
Lily Allen w jasnych odcieniach włosów.
© Getty Images

Gwiazdy odkrywają jasne, pastelowe kolory włosów. Najnowszy trend w koloryzacji  łączy rozmaite odcienie. Czerwony i różowy kosmyk mogą więc doskonale komponować się z fioletowymi pasmami. Zielone pasma przechodzą w blond, przeplatając się z fioletem. Zapraszamy Was do świata kolorów!

 • Teraz liczy się pełna paleta kolorów. Wiedzą o tym doskonale Lily Allen czy modelka Chloe Norgaard. Łączenie kolorów tworzy przestrzeń dla kreatywności, a przy zachowaniu artystycznej, wrażliwości może stać się naprawdę ciekawą modową deklaracją. Teraz czas na Twój ruch i wybór ulubionych odcieni.

 • Kolory tęczy we włosach: Lily Allen

  Życie jest tak kolorowe, jak je namalujesz. Zestawiając na włosach różne odcienie możesz stworzyć naprawdę kreatywny look. Lilly Allen z pewnością wie, jak wykorzystać ten trok. Z uwielbieniem łamie schematy w koloryzacji. Na zdjęciu widzimy odcienie zachodzącego słońca, delikatne przejścia od ciemnego fioletu po róż i jasny pomarańcz. Cięcie podkreśla wyjątkowy charakter fryzury.

 • Kolory tęczy we włosach: Chloe Norgaar

 • Tęcza we włosach
  W rozumieniu Chloe Norgaard koloryzacja nie ma żadnych ograniczeń.
  © Getty Images

  Trend na tęczowe odcienie włosów z pewnością spodobał się Chloe Norgaard . Nikt inny zdaje się nie zmieniać odcieni tak często jak robi to ta amerykańska modelka. Ekstrawagancka fryzura i kolor są jej znakiem rozpoznawczym. Niemal codziennie zaskakuje nową stylizacją.

  Na uroczystości  Elle Style Awards 2014, Chloe Norgaard  wystąpiła w różnych odcieniach włosów, w tym pastelowych. Połączyła fiolet i jasny odcień niebieskiego z pasmami w delikatnych tonacjach zieleni i różu. Włosy blisko nasady zdradzają jej naturalny odcień. Delikatne fale nadają fryzurze swobodny charakter.

  Podczas Belvedere Party (po środku),Chloe Norgaard pojawiła się w żółtawym odcieniu włosów, który był szczególnie widoczny u nasady. Przy uszach włosy przechodziły stopniowo w jasny odcień różu. Dodatkową ozdobą były także fioletowe akcenty. Fryzura w stylu lat 80-tych dodatkowo podkręcała ekstrawagancki styl uczesania.

  Kolejny show i  kolejna koloryzacja. W Whistles Show, Chloe Norgaard wystąpiła w stylizacji nawiązującej do nurtu grunge. Przedzielone po środku włosy miały zielonkawy odcień. Na końcach zieleń traciła swoją moc, ustępując miejsca odcieniom blond.

 • Tęczowe kolory we włosach

  Długie włosy (długości boba lub dłuższe) dają bardzo duże możliwości koloryzacyjne i pozwalają na swobodne eksperymentowanie.

  Już sam wybór kolorów i ich zestawienie tworzy niezwykły look. Uzupełniony o ciekawą stylizację, pozwala kreować nowoczesny, artystyczny styl. Włosy przedzielone po środku idealnie podkreślają piękno zestawień kolorystycznych. Jasne odcienie i gładko zaczesane włosy często skutkują młodym wyglądem. Fale mają swój własny urok, który także można podkreślić ciekawym, zaskakującym zestawieniem kolorystycznym.

  Odrost można łatwo wkomponować w nowe zestawienie kolorów. Do Twojej dyspozycji jest pełna gama odcieni. Przedziel włosy po bokach lub po środku, noś różne rodzaje grzywek, dopasowując je do wybieranych kolorów.

 • Tęczowe kolory – pielęgnacja włosów

  Odpowiednia ochrona koloru jest niezbędna jeżeli chcesz utrzymać jego głębię i długotrwały efekt kolorystyczny. Nowoczesne produkty pielęgnacyjne dla włosów farbowanych pozwalają na długo zachować kolor włosów i zadbać o ich piękny wygląd. Optymalna pielęgnacja włosów farbowanych pozwoli utrzymać ich miękkość i blask.