PL_SK_Professionel_Link_160x31
Koloryzacja

Krótkie fryzury dla blondynek

Kurzhaarfrisuren blond
Charlize Theron podjęła odważny krok- rozstała się z bujnymi włosami na rzecz krótkiej fryzury. Ta zmiana jest korzystna, a krótkie cięcie pixie podkreśla kości policzkowe aktorki i rozświetla jej oczy.
© Getty Images
Kto powiedział, że długie włosy są bardziej kobiece niż krótkie? Obecnie takie cięcie jest modniejsze i jednocześnie atrakcyjne niż kiedykolwiek. Kobiecy odcień blond nadaje charakteru fryzurze. Zachęcamy do poszukiwania inspiracji i  najtrafniejszej krótkiej fryzury.
 • Można zaryzykować tezę, że krótkie włosy stają się nowym wzorcem piękna. Coraz więcej kobiet decyduje się na radykalne cięcie i rozstanie z długimi włosami. Ta zmiana sprawia, że wydają się nie tylko bardziej pewne siebie, ale jednocześnie bardziej swobodne, niezależne i niezwykle atrakcyjne.

  Ta fryzura szczególnie dobrze wygląda w połączeniu z jasnymi włosami. Dobry odcień blond wplata we włosy blask i energię.

 • Krótkie fryzury dla blondynek: cięcie dobrane do twarzy

  Niemal każda kobieta może nosić krótkie włosy pod warunkiem, że cięcie zostanie dopasowane do kształtu twarzy.

 • Twarz owalna: Ten kształt twarzy ze względu na jego plastyczność, uważany jest za doskonały. Podkreśla to oczywiście krótkie cięcie. Najlepszym potwierdzeniem tego jest nowa fryzura Charlize Theron – zmierzwione pixie.

  Twarz kwadratowa: Twarz kwadratowa dobrze wygląda w połączeniu z pasemkami czy grzywką, które łagodzą ostre rysy..

  Twarz okrągła: Wszystkie fryzury, które optycznie wydłużają twarz nadają się idealnie do twarzy okrągłej. Dobrym pomysłem jest na przykład dużej objętości bob, który w górnej części wydłuża optycznie twarz.

 • Krótkie fryzury wymagają odpowiedniego makijażu. Kobiecy, starannie dopasowany make-up będzie idealnym dopełnieniem tej fryzury.

  W naszej fotogalerii prezentujemy atrakcyjne propozycje krótkich fryzur dla blondynek. Nasz ekspert, Armin Morbach wyjaśnia jak nadać zniszczonym włosom lśniący wygląd.

 • Film: Jak nadać lśniący wygląd zniszczonym włosom

 • Fotogaleria: krótkie fryzury dla blondynek

  Krótkie fryzury dla blondynek: Rachael Taylor

  © Getty Images  

  Krótkie fryzury dla blondynek: Rachael Taylor

  Elegancja i klasyka – tak można opisać styl australijskiej aktorki. Rachel Taylor nosi niemal męskie cięcie, które jednak z pewnością nie nadaje jej wyglądowi męskiego stylu. Właśnie dzięki tej fryzurze jej piękne rysy twarzy stają się jeszcze bardziej wyraziste.  Makijaż typu smokey najlepiej dopełnia tę stylizację.

  Krótkie fryzury dla blondynek: Robin Wright

  © Getty Images  

  Krótkie fryzury dla blondynek: Robin Wright

  Robin Wright wybrała sportową wersję pixie. Długa grzywka tworzy ramę twarzy i podkreśla charakterystyczne rysy twarzy. Naturalne odcień makijażu stanowi doskonałe uzupełnienie stylizacji.

  Short Hair Styles for Blondes: Dianna Agron

  © Getty Images  

  Krótkie fryzury dla blondynek: Dianna Agron

  Nie zawsze musi być super krótko. Fryzura aktorki Dianny Agron jest dobrym przykładem modnego cięcia. Bob z grzywką i uniesione sekcje nadają włosom objętość i wydłużają twarz.

  Krótkie fryzury dla blondynek: Michelle Williams

  © Getty Images  

  Krótkie fryzury dla blondynek: Michelle Williams

  Myśląc o ciekawej krótkiej fryzurze, od razu przychodzi nam do głowy Michelle Williams. Ta aktorka była jedną z pierwszych, które zdecydowały się na radykalną zmianę i krótkie cięcie pixie. Na zdjęciu wierzchnia warstwa włosów jest dłuższa, a włosy po bokach krótkie i zaczesane do tyłu.

  Krótkie fryzury dla blondynek: Jessie J

  © Getty Images  

  Krótkie fryzury dla blondynek: Jessie J

  Jessie J nosi krótkie włosy w odcieniu platynowego blondu. To surowy styl, zwłaszcza, że trudno byłoby o jeszcze krótsze cięcie. By podkreślić charakterystyczną stylizację, można połączyć ją z bardziej wydatnym makijażem.

  Short Hair Styles for Blondes: Jessica Stam

  © Getty Images  

  Krótkie fryzury dla blondynek: Jessica Stam

  Od krótkich po długie, od ciemnych po blond – Jessica Stam całkowicie zmieniła styl ze wspaniałym efektem. Jej krótkie włosy wyglądają bardzo naturalnie, przez co eksperymentalne asymetryczne cięcie i połączenie loków i gładkich pasm po bokach, nie zakłóca wspaniałego efektu końcowego.