PL_SK_Professionel_Link_160x31
Koloryzacja

Średni blond z jasnymi akcentami

Średni blond z jasnymi akcentami
Dłuższy bob Kate Mary ma dwa odcienie blond
© Getty Images

Pasemka lub jaśniejsze końce dodają średniej długości włosom blond strukturę i poskreślają ich piękno. Wyjątkowo atrakcyjny, naturalny efekt można uzyskać łącząc odcienie karmelu i jasnego blondu.

 • W niezauważony sposób średni odcień blond wdarł się przebojem na salony i światowe wybiegi. Tradycyjnie wszystko co średnie uważane jest za nudne. Z pewnością nie odnosi się to do średnich odcieni blond, które tworzą niezliczone możliwości koloryzacyjne i rozmaite opcje struktury. Można też rozjaśniać końce włosów. Światło odbijane od złotych czy karmelowych włosów frywolnie podkreśla blask średnich odcieni blond.

  Swobodny ruch włosów podkreśla piękno złotych i mieniących się odcieni. Idealnie pasują do nich proste fryzury – bob, krótkie cięcie, lekkie morskie fale czy upięcia.

 • Stylizacja fryzury Kate Mary

  Dłuższa wersja boba święci triumfy, gdyż ta fryzura pasuje bardzo wielu kobietom. Kate Mara nosi średni odcień blond na lekko falujących włosach i jaśniejsze końcówki. Nieco ciemniejsze włosy u nasady i swobodny styl fryzury nadają jej nowoczesny wygląd.

 • Stylizacja:

  1. Na wilgotne włosy nałóż sól morską w sprayu. Zwieść głowę w dół i wysusz pasma. Zalecamy użycie dyfuzora.

  2. Kolejne pasma włosów owijają wokół prostownicy i skręć wokół osi. Końce włosów podkręć, nadając pasmom piękny kształt litery S.

  3. Całość utrwal lakierem.

   

 • W naszej fotogalerii prezentujemy piękne fryzury dla włosów w średnim odcieniu blond i zdradzamy jak samodzielnie je wykonać.

 • Fotogaleria: gwiazdy w średnich odcieniach blond

  Średni blond: Swobodnie ułożone długie włosy

  © Getty Images  

  Średni blond: Swobodnie ułożone długie włosy

  Aktorka Gillian Zinser pozostawiła swoim włosom maksymalną swobodę. Ta fryzura pozwala w pełni lśnić jaśniejszym pasmom i uzyskać wspaniałe refleksy świetlne.  Czarny kapelusz podkreśla centralnie ułożony przedziałek, dodaje stylu i swobody stylizacji.

  Stylizacja: Przedziel włosy na środku głowy. Następnie na osuszone ręcznikiem włosy nałóż sól morską w sprayu i pozwól im swobodnie wyschnąć.

  Średni blond: prosty bob

  © Getty Images  

  Średni blond: prosty bob

  Gładko zaczesany krótki bob aktorki Leelee Sobieski nadaje jej nowoczesny i elegancki look. Jaśniejsze pasma zdają się wplatać we włosy promienie słoneczne.

  Stylizacja: Przedziel włosy po środku i wysusz. Nałóż produkt termoochronny i prostownicą wyprostuj włosy po same końce.

  Średni blond: włosy zaczesane na bok

  © Getty Images  

  Średni blond: włosy zaczesane na bok

  Kylie Minogue wygląda wytwornie i świeżo w zaczesanych na bok włosach.  Ciepły odcień blond jest piękny sam w sobie i nie wymaga żadnych dodatków.

  Stylizacja: Na osuszone ręcznikiem włosy nałóż produkt termoochronny. Przedziel włosy nisko z boku, a następnie ułóż na nich loki i fale. Niewielką ilość żelu wykorzystaj do zaczesania włosów za uchem.  Lakier pozowli utrzymać włosy na miejscu.

  Średni blond: krótkie włosy

  © Getty Images  

  Średni blond: krótkie włosy

  Styliści z Hollywood mają pełne ręce roboty obcinając długie włosy gwiazd. Ostatnio pod ich nożyczki wpadła aktorka Shailene Woodley. Średni odcień blond z jaśniejszymi pasmami dodaje fryzurze elegancji.

  Stylizacja: Przedziel włosy w dowolny sposób. W palcach rozetrzyj niewielką ilość wosku i podkreśl kilka pasm. Lakier utrwali stylizację.

  Średni blond: podwinięty bob

  © Getty Images  

  Średni blond: podwinięty bob

   

  Masz ochotę na modną fryzurę, ale nie chcesz obcinać włosów? Claire Danes podwinęła blond włosy i przedzieliła z boku. Pasma zawinęła za ucho.

  Stylizacja: Piankę nałóż na wilgotne włosy, a następnie wysusz je suszarką. Przedziel pasma i zbierz w luźny kucyk. Gumkę ściągnij w dół ku końcom i podwiń włosy. Pasma z tyłu upnij spinkami i wsuwkami. Na koniec zawiń włosy za uchem i utrwal lakierem.