header_koloryzacja_720x180

Włosy brązowe: czekolada i nugat

Coraz więcej gwiazd stawia na autentyczny kolor - brąz a nie sztuczny blond. Nic dziwnego, brązowe włosy uwodzą. Odkrywamy nowe trendy w koloryzacji dla brązowych włosów i pokazujemy, jaki rodzaj pielęgnacji zapewni im wyjątkowy blask. Nasze porady dotyczące koloryzacji sprawią, że znajdziesz wreszcie Twój odcień brązu.

 • Modny odcień – chłodny brąz

  Modny odcień – chłodny brąz

  Brązowe włosy mogą być aksamitne, delikatne czy głębokie, jednak to „chłodne brązy” w tym sezonie wyznaczają trendy. Dominują odcienie od jasnych popielatych brązów po chłodne ciemne.

  Modny odcień – chłodny brąz
 • Od blondu do brązu – zmiana koloru

  Od blondu do brązu – zmiana koloru

  Laura Haddock i Elisabeth Moss lubią eksperymentować z kolorem włosów, zmieniając blond na brąz, aby za chwilę ponownie odwrócić kierunek. Kolor włosów ma całkiem spory wpływ na wygląd, a jego siła zależy od indywidualnych cech i temperamentu każdej osoby.

  Od blondu do brązu – zmiana koloru
 • Od słonecznych po aksamitne: brązy w modzie!

  Od słonecznych po aksamitne: brązy w modzie!

  Koniec lutego to wyjątkowo gorący czas we Włoszech. Tydzień Mody w Mediolanie gromadzi projektantów i ludzi mody z całego świata. To dla nich wielka szansa zaprezentowania swoich propozycji na kolejny sezon – jesień zima 2013/2014. Na pokazach dominowały brązowe włosy modelek i to we wszystkich odcieniach od słonecznych po aksamitne.

  Od słonecznych po aksamitne: brązy w modzie!
 • Najlepsze fryzury dla brunetek

  Najlepsze fryzury dla brunetek

  Brązowe włosy mogą mieć wiele odcieni - od jasnych mleczno brązowych po ciemne espresso. Ponieważ ciemne włosy są z reguły silniejsze i grubsze niż blond, warto to wykorzystać dobierając fryzurę. W galerii prezentujemy nasze pomysły na fryzury dla brunetek.

  Najlepsze fryzury dla brunetek
 • Kolor dla brązowych włosów

  Kolor dla brązowych włosów

  Dużo można powiedzieć na temat wyboru brązowego koloru włosów. Ale jaka metoda koloryzacji jest odpowiednia dla Twoich włosów: zmywalna, trwała czy półtrwała?

  Kolor dla brązowych włosów
Poprzednia strona
 •  1 |
 •  2