PL_SK_Professionel_Link_160x31
Koloryzacja

Włosy brązowe – niedopowiedzenie nie mogło być piękniejsze!

Brown Hair
Włosy brązowe – nowe, lśniące i głębokie barwy!
© Getty Images

Przez długi czas, brązowy odcień, szczególnie brązowy bez rudawych refleksów, był uznawany za maskujący kolor włosów. Tegoroczne trendy fryzjerskie zmieniają to wyobrażenie. Dziś, nowe połyskujące naturalne barwy sprawiają, że włosy brązowe z eleganckiego niedopowiedzenia przeistaczają się w królewską sztukę.

 • Pucci, Chloé i Max Mara to tylko kilka z wielu modowych legend, które prezentują na wybiegach kobiety, intrygujące długimi, delikatnie opadającymi, brązowymi włosami w olśniewających odcieniach. Blondy mogą nieustannie wchodzić i wychodzić z mody, ale odcienie brązu są zawsze na czasie.

 • To gama odcieni sprawia, że brązowy kolor włosów tak intryguje. Skala modnych obecnie, naturalnych kolorów jest bardzo rozbudowana. Obejmuje odcienie od hebanu i głębokiego czekoladowego brązu po średnie odcienie takie jak jasny brąz, który jest niemal ciemnym blondem z lekkim połyskiem rudości lub lekkimi rozświetlającymi pasemkami. Lato 2010 roku stało pod znakiem wymytego, rozjaśnionego słońcem brązu. To połączenie blondynki i szatynki było nazwane „blonette” albo „bronde”.

 • Trendy fryzjerskie na wiosnę 2011 doskonale radzą sobie bez nadużywania kontrastów. Zarówno brązy jak i blondy mają teraz harmonijne, prawie jednorodne połyskujące odcienie, które wydają się zamieniać pod wpływem światła.

 • Włosy brązowe – jak noszą je gwiazdy

  Braunes Haar Angelina Jolie

  © Getty Images  

  Angelina Jolie

  Angelina Jolie wygląda wspaniale w orzechowym odcieniu brązu.

  Jennifer Garner

  © Getty Images  

  Jennifer Garner

  Jennifer Garner ma słabość do jasnobrązowych włosów z przebłyskiem blondu.

  Liv Tyler

  © Getty Images  

  Liv Tyler

  Włosy brązowe i niebieskie oczy – Liv Tyler prezentuje kontrastowe rozwiązania.