PL_SK_Professionel_Link_160x31
header_koloryzacja_720x180

Włosy rude: tek i mahoń

Rudych włosów nie da się ukryć - ale dlaczego je chować? Poznaj nowe odcienie rudych włosów. Pokażemy, jaki rodzaj pielęgnacji włosów farbowanych rozpali ich kolor i opromieni je blaskiem. Nasze porady dotyczące koloryzacji, pomogą dobrać właściwy odcień tak, aby Twoje rude włosy wyglądały stylowo i elegancko.

 • Trend w koloryzacji: truskawkowy blond

  Trend w koloryzacji: truskawkowy blond

  Delikatny blond i płomienna czerwień – ich połączenie skutkuje truskawkowym blondem. Letnie słońce doda mu jeszcze świetlistych refleksów. Bella Thorne może być ambasadorką nowego trendu w koloryzacji. Radzimy jak uzyskać odpowiednie proporcje blondu i czerwieni: proponujemy kilka wyjątkowo atrakcyjnych stylizacji.

  Trend w koloryzacji: truskawkowy blond
 • Ciepłe kolory włosów

  Ciepłe kolory włosów

  Żółty, czerwony i brązowy – te typowo jesienne kolory inspirują do wplatania we włosy ciepłych odcieni. Złocisty blond, kasztanowy brąz, miedziana czerwień to chętnie wybierane zimową porą odcienie. Pokazujemy fryzury, które w pełni wydobywają piękno i głębię ciepłych odcieni włosów. Inspirujemy także do eksperymentowania z dwoma odcieniami włosów.

  Ciepłe kolory włosów
 • Czerwień muśnięta miedzią

  Czerwień muśnięta miedzią

  Dodaj swojej fryzurze ciepłego i szlachetnego stylu, łącząc czerwień z nutą miedzi. Masz do dyspozycji niezliczoną ilość odcieni. Miedzianym odcieniem możesz musnąć włosy blond, głębsze tony wpleść w brązowe kosmyki albo uszlachetnić nimi czerwień. W naszej fotogalerii możecie sprawdzić jak gwiazdy dobierają makijaż do miedzianych tonów.

  Czerwień muśnięta miedzią
 • Makijaż dla rudowłosych piękności

  Makijaż dla rudowłosych

  Czerwone włosy są piękne – niezależnie od tego czy są miedziane, mahoniowe czy wiśniowe. Wybór rudości może okazać się wymagający i wymusza wiele rozwagi przy makijażu. Istnieją pewne tajniki make-upu dla rudzielców i zamierzamy się nimi z Wami podzielić.

  Idealny wybór dla rudowłosych
 • Czerwień jest mega modna!

  Czerwony alarm!

  "Nie będę dłużej ignorowana"! Jeśli jest to twój okrzyk bojowy, to chyba od dłuższego czasu masz ochotę na czerwień. Czerwone włosy wyróżniają się. Rudości są niewiarygodnie zmysłowe. W tym roku rude włosy to modowa deklaracja.

  Czerwień jest mega modna!
Poprzednia strona
 •  1 |
 •  2