PL_SK_Professionel_Link_160x31
Koloryzacja

Ciepłe kolory włosów

Ciepłe kolory włosów
Włosy w odcieniach jesiennych liści wyglądają wspaniale przez cały rok. Ten kolor przypomina ciepły powiew lata.
© Getty Images

Żółty, czerwony i brązowy – te typowo jesienne kolory inspirują do wplatania we włosy ciepłych odcieni. Złocisty blond, kasztanowy brąz, miedziana czerwień to chętnie wybierane zimową porą odcienie. Pokazujemy fryzury, które w pełni wydobywają piękno i głębię ciepłych odcieni włosów. Inspirujemy także do eksperymentowania z dwoma odcieniami włosów.

 • Niektóre kolory kojarzymy z jesienią ponieważ są częścią tej wyjątkowej pory roku, podczas której zieleń liści ustępuje miejsca żółci, czerwieni, a wreszcie brązom. Moda, makijaż i kolory włosów biorą swe nazwy z jesiennej kolorystyki głębokich brązów i lśniącej czerwieni jarzębiny. Paleta naturalnych odcieni jesieni obejmuje żółty, orzechowy brąz, czerwony brąz, miedziany brąz czy bordo. Choć natura jest najlepszym kolorystą to nadal możemy jej w niektórych kwestiach pomóc.

 • Ciepłe kolory włosów w dwóch odcieniach

  Moda i fryzury w różnych odcieniach mogą współistnieć i doskonale się uzupełniać. Chłodne odcienie brązów są popularne jesienią i zimą. Jednak ciepłe odcienie jesiennej aury inspirują do zmiany koloru włosów. Ludzie odczuwają zmianę pór roku i odpowiadają na nią zmianą koloru stroju czy włosów.

  Zgodnie z naturą liście tracą stopniowo swoją zieleń, która ustępuje miejsca żółci, czerwieniom i brązom. Takie przejścia kolorów stały się inspiracją dla dwu odcieniowej koloryzacji.

 • Ciepłe odcienie włosów i jasna karnacja

  Kolorystyka jesieni emanuje ciepłem. Kobiety o jasnej karnacji mogą zapożyczyć nieco tej głębi. W okresie jesieni i zimy, kiedy słońce staje się mniej intensywne, a dni krótsze jesienne kolory dodają wyglądowi wyrazistości.

 • Najlepsze połączenie ciepła jesiennych kolorów i fryzur

  Pełnię piękna ciepłych odcieni włosów można podziwiać przy prostych, minimalistycznych stylizacjach, w których to właśnie kolor jest elementem dominującym i wyróżniającym w stylizacji.. Do układania włosów możesz zastosować niewielką ilość wosku. Dobrze sprawdzą się także luźne warkocze czy improwizowane fragmenty splotów. Kolor włosów i fryzura będą zarówno naturalne jak pełne werwy.

 • Fotogaleria: ciepłe odcienie włosów

  Ciepłe odcienie włosów: popielaty blond

  © Getty Images  

  Ciepłe odcienie włosów: popielaty blond

  Ta modelka połączyła popielaty blond z kasztanem. Jej włosy są naturalnie proste, ale nie prostowane. Całości stylizacji dopełnia  naturalny makijaż, rzęsy podkreśla czarną maskarą i różaną szminką.

  Ciepłe odcienie włosów: jasny brąz

  © Getty Images  

  Ciepłe odcienie włosów: jasny brąz

  Ciepłe złote odcienie jasnych brązów odzwierciedlają przejście od rudości do brązu. Prosta fryzura nabiera charakteru dzięki głębokiemu przedziałkowi z boku.

  Ciepłe odcienie włosów: czerwone brązy

  © Getty Images  

  Ciepłe odcienie włosów: czerwone brązy

  Spontanicznie kojarzymy czerwone brązy z jesienną kolorystyką. Odcień i połysk włosów tej modelki nawiązują do koloru kasztanów.

  Ciepłe odcienie włosów: czerwienie

  © Getty Images  

  Ciepłe odcienie włosów: czerwienie

  Miedziana czerwień jest bardzo wyrazista, ale ma w sobie ciepło. Intensywność koloru łagodzi falista struktura włosów.