PL_SK_Professionel_Link_160x31
Koloryzacja

Trend w koloryzacji: truskawkowy blond

Trend w koloryzacji: truskawkowy blond
Bella Thome udowadnia jak piękny i kobiecy jest truskawkowy odcień blond. Nie krzyczy jak czerwień, ale z pewnością zdobywa uwagę.
© Getty Images

Delikatny blond i płomienna czerwień – ich połączenie skutkuje truskawkowym blondem. Letnie słońce doda mu jeszcze świetlistych refleksów. Bella Thorne może być ambasadorką nowego trendu w koloryzacji. Radzimy jak uzyskać odpowiednie proporcje blondu i czerwieni: proponujemy kilka wyjątkowo atrakcyjnych stylizacji.

 • Wszystkie kolory mogą jawić się w niezliczonych odcieniach i każdy z nich jest na swój sposób piękny. Truskawkowy blond dzięki swej delikatności i intrygującym refleksom niesie w sobie płomienność czerwieni. Trendsetterzy już zacierają ręce, szykując się na zmianę odcienia na truskawkowy blond. W końcu ten nowy trend sam w sobie jest już manifestem.

 • Truskawkowy blond: Czy ten odcień jest dla Ciebie?

  Truskawkowy blond ma w sobie delikatność blondu i płomienność czerwieni. Niektóre odcienie truskawkowego blondu uznawane są za modne, jasne odcienie czerwieni. Będzie w nim dobrze wszystkim osobom o jasnej, różowej karnacji.

 • Truskawkowy blond: Dobieramy strój i makijaż

  Do truskawkowego blondu pasują wszystkie kolory. Będzie doskonale komponować się z czerwoną suknią, różowym T-shirtem czy zieloną marynarką, tworząc bardzo młodzieżową i nowoczesną stylizację. Przygaszone kolory współgrają z tym odcieniem tworząc eleganckie, spokojne kompozycje. Podobnie zestawienia sprawdzają się w przypadku makijażu. Truskawkowy blond wygląda dobrze niezależnie od palety barw, jakiej użyjesz – zarówno naturalny makijaż jak i sceniczny (czy też typu smokey) stworzą wyjątkową, charakterystyczną kompozycję z tym modnym odcieniem włosów.

 • Jak uzyskać doskonały, truskawkowy odcień blond

  Ostateczny efekt koloryzacji zależy od wyjściowego koloru włosów. Jeżeli Twoje włosy są jaśniejsze dobrze sprawdzi się szampon koloryzujący. Jeżeli Twój wyjściowy odcień jest ciemniejszy od tego, jaki chcesz uzyskać docelowo, ostateczny efekt koloryzacji będzie mniej intensywny.

 • Pielęgnacja truskawkowego blondu

  Najlepszy wygląd truskawkowego blondu zapewnią po prostu zdrowe, mocne włosy. Specjalnie dobrane kosmetyki pozwolą utrzymać intensywność czerwonych tonów. Ponieważ co do zasady podstawą tego odcienia jest blond a czerwień stanowi jedynie dodatek - rekomendujemy stosowanie pielęgnacji przeznaczonej do włosów blond.

  W naszej fotogalerii można zobaczyć kilka propozycji stylizacji, w których mogliśmy zobaczyć Bellę Thorne i piękno jej truskawkowych blond włosów.

 • Fotogaleria: Truskawkowy blond

  Strawberry Blonde Hair: Ponytail

  © Getty Images  

  Truskawkowy blond: frywolny kucyk

  Długa grzywka została przedzielona po środku. Łączy się z pasmami układającymi się wokół twarzy. Nisko związany kucyk ułożony został przed ramieniem. Bella Thorne – modelka i piosenkarka lubi cieszyć się swoją młodością. Różowy top podkreśla urok truskawkowego odcienia blond włosów. W delikatnym makijażu na pierwszy plan wybija się podkreślone ciemne oko.

  Strawberry Blonde: Braids

  © Getty Images  

  Truskawkowy blond: artystyczne warkocze

  Krótsze pasma układające się z przodu głowy okalają twarz Belli Thorne, przechodząc łagodnie w dłuższe, sięgające za ramiona kosmyki. Dłuższe pasma zostały zaplecione i związane z tyłu głowy. Warkocze podkreślają blask pięknych blond włosów w odcieniu truskawki. Kilka jaśniejszych kosmyków nadaje fryzurze ciekawy akcent.

  Strawberry Blonde: Side-Swept Hair

  © Getty Images  

  Truskawkowy blond: włosy ułożone z boku

  Na premierze filmu Divergent, Bella Thorne postawiła na prostotę. Włosy zaczesane zostały na bok, a przedziałek wykonano niezbyt precyzyjnie. Pojedyncze cienkie warkocze przyciągają uwagę do fryzury. Ciekawym elementem makijażu jest makijaż smokey, łączony z połyskującym pomarańczowym cieniem. W ten sposób makijaż oczu kontrastuje ze świeżością i prostotą fryzury.

   

  Strawberry Blonde: Chignon

  © Getty Images  

  Truskawkowy blond: chłodny nowoczesny kok

  Bella Thorne wystapiła w tej fryzurze na przyjęciu Lupita Nyong. Krótki, centralnie umiejscowiony przedziałek i układające się na boku pasma włosów, nadają fryzurze lekki i bardzo swobodny charakter.  Głęboki truskawkowy odcień blond i świeży makijaż doskonale uzupełniają tę stylizację.

  Strawberry Blonde: Chignon with Alice Band

  © Getty Images  

  Truskawkowy blond: kok i opaska

  Na uroczystości “Guess and Harper`s Bazaar”, która odbyła się w Londynie, młoda aktorka wystąpiła w koku zdobionym czarną opaską. Jej długa grzywka sięga poza linię brwi i układa się na boki, podkreślając swobodny styl fryzury.

  Strawberry Blonde: Curls

  © Getty Images  

  Truskawkowy blond: romantyczne loki

  Tutaj możemy podziwiać Bellę Thorne w delikatnych lokach, okalających twarz. Loki i różowa suknia tworzą bardzo romantyczny look. Naturalnie wyglądający makijaż i truskawkowy odcień blond tworzą więc bardzo harmonijną całość.