header_koloryzacja_720x180

Włosy siwe: platyna i srebro

Wielu kobietom do twarzy jest z siwymi włosami. Szpakowaci mężczyźni uważani są za stylowych. Nasi eksperci w koloryzacji pokazują jak ułatwić przejście od włosów farbowanych do siwych. Nie jesteś jeszcze gotowa na siwe włosy? Powiemy Ci jak ukryć pierwsze siwe kosmyki i dobrać kolor włosów, aby wyglądać kilka lat młodziej.

 • Nowoczesne fryzury dla siwych włosów

  Nowoczesne fryzury dla siwych włosów

  Naturalny wygląd jest doskonałym sposobem na sukces stylizacyjny w każdym wieku.

  Nowoczesne fryzury dla siwych włosów
 • Nowy kolor, ale jaki?

  Nowy kolor, ale jaki?

  Czy chciałabyś zmienić kolor swoich włosów? Wybór jest nieograniczony. Teoretycznie, ilość kolorów i odcieni jest niezliczona. Zobacz, co musisz wiedzieć, zmieniając kolor włosów i jak znaleźć właściwy ton.

  Jak znaleźć właściwy odcień
 • Powrót do siwych włosów

  Powrót do siwych włosów – nie spiesz się!

  Siwe włosy to deklaracja stylu życia. Kobiety, które farbowały siwiejące włosy przez jakiś czas i teraz chciałyby przestać wiedzą, że to wymaga czasu. Droga powrotna do włosów farbowanych, jest zdecydowanie krótsza! Dlatego jeśli siwe włosy nie będą ci odpowiadać, szybko możesz to zmienić i wrócić do koloryzacji.

  Powrót do siwych włosów
 • metody koloryzacji

  Czy odkryłaś już pierwsze siwe włosy?

  Niektórzy znajdują pierwszy siwy włos, gdy mają lat dwadzieścia, inni gdy mają już czterdzieści. Naturalnie, możesz po prostu je zignorować. Jeśli jednak chcesz je ukryć, powinnaś dowiedzieć się o najnowszych metodach koloryzacji włosów.

  Co robić z pierwszymi siwymi włosami
 • “Odmładzający” kolor włosów?

  “Odmładzający” kolor włosów?

  Nowy kolor włosów, co prawda nie może odjąć nam dwudziestu lat, ale niektóre odcienie dodają cerze uroku dużo bardziej niż inne. Nowy kolor włosów będzie cię odmładzać tylko wtedy, gdy każdy kto go dostrzeże, nie uzna go za sztuczny.

  “Odmładzający” kolor włosów?