PL_SK_Professionel_Link_160x31
 • Najlepsze fryzury gwiazd

  Czy w każdym z nas nie drzemie natura podglądacza? Czy nie chcemy podpatrzeć, co dzieje się na głowach innych? Wybraliśmy najpiękniejsze fryzury gwiazd i poddajemy je Twojej ocenie. Głosuj na gwiazdy, których fryzura najbardziej Ci się podoba. Pytamy: "Kto wygląda najlepiej w nowej stylizacji”?

  Najlepsze fryzury gwiazd
 • Najpiękniejsze trendy w stylizacji włosów

  Niewymagające wysiłku, seksowne lub ekscytująco nowe, odpowiednie na różne okazje i zawsze wyróżniające się - takie są style LOOKS 2012. "Newtral Goddess", "Bedlam Almighty", "Saint Econic" i "Overculture Envoy" - Angel LOOKS, to połączenie najnowszych trendów z wybiegów i fascynujących miejskich stylów ulicy. Pozwalają na stworzenie różnorodnych stylizacji wyrażających indywidualizm oraz podkreślających osobowość.

  Trendy w stylizacji włosów
 • Mężczyźni noszą nowe fryzury

  Wreszcie ogłaszamy koniec epoki mówienia "to będzie musiało wystarczyć” w stylizacji męskich włosów. Cieszymy się! Stylizacja nie jest już tylko dla kobiet. Mężczyźni także robią coś więcej, poza wytarciem włosów ręcznikiem! Zobacz naszą galerię najmodniejszych męskich fryzur. Są wygodne i łatwe w pielęgnacji. To gwarantuje czas na robienie w życiu rzeczy naprawdę ważnych!

  Męskie fryzury