PL_SK_Professionel_Link_160x31
Modny wygląd

Fryzura miesiąca: kłos w koronie

Fryzura miesiąca: kłos w koronie
Na premierze jej ostatniego filmu Some Girl(s)’ aktorka Jennifer Morrisom oczarowała publiczność swoją fryzurą.
© Getty Images

Jesteśmy pod wrażeniem talentu i stylu aktorki Jeniffer Morrison od chwili, gdy wystąpiła w serialu „House” jako Dr Allison Cameron. Podoba nam się jej kreatywna fryzura – warkocz kłos ułożony w obwarzanek. Choć ta stylizacja wygląda na skomplikowaną,  chętnie pomożemy Wam ją ułożyć.

 • Sztuki efektownego prezentowania się przed kamerą i obiektywem, Jennifer Morrisom nauczyła się już w dzieciństwie. Jako dziecko wystąpiła na okładce magazynu Sports Illustrated for Kids obok legendarnego Michaela Jordana. Jej kariera potoczyła się dalej by na dobre rozbłysnąć dzięki serii o doktorze Mouse. Obecnie występuje jako Emma Swan w serii „Once Upon a Time”. Z pozytywnym odzewem spotkała się także jej rola Zoey Pierson w szóstej części „ How I Met Your Mother”. Poza pracą modelki i aktorki, Jennifer Morrisom jest także absolwentką anglistyki i teatrologii. Aktualnie koncentruje się oczywiście na swojej karierze aktorskiej, a jej uroda, talent i doświadczenie dobrze wróżą jej na przyszłość.

 • Jennifer Morrison
  © Getty Images

  Jennifer Morrison – otwartość na nowości

  Dla roli w filmie „Some Girls Jennifer zmieniła kolor włosów z blondu na ciepłe odcienie czerwieni. Dla aktorki, która chętnie eksperymentuje ze swoim wyglądem nie stanowiło to żadnego problemu. I choć próbowała już wielu odcieni od słonecznych po mroczną czerń, zawsze jednak powraca do blondu.

  Po lewej: Morrison lubi także zaskakiwać ciekawymi stylizacjami. Tutaj zmieniła kolor włosów na ciepły głęboki odcień czerwieni.

 • Potrzebne narzędzia

  Oczywiście dla stworzenia korony konieczne są długie włosy. Niezbędny okaże się także produkt termoochronny, prostownica, pianka stylizacyjna, gumka, spinki, lakier do włosów i wsuwki.

 • Wskazówki stylizacyjne

  Uczesanie wygląda na bardziej skomplikowane niż jest w rzeczywistości. Gdy już nauczysz się zaplatać warkocz kłos, wszystko okaże się bardzo łatwe.

 • Korona Jennifer Morrison
  Korona Jennifer Morrison
  © Getty Images

  1. Stylizację najlepiej jest wykonać na całkowicie wyprostowanych włosach. Jeżeli masz kręcone włosy, nałóż na nie produkt termoochronny, a następnie wyprostuj je prostownicą.

  2. Na włosy nałóż piankę w ilości odpowiadającej wielkości piłki tenisowej. Ułatwi to stylizację fryzury i nada jej trwałość.

  3. Włosy zaczesz na jeden bok i przełóż przed ramię. Przedziel włosy na dwa równe pasma i każde z nich weź w dłoń.

  4. Niewielką partię włosów z lewej części połącz z włosami znajdującymi się na wewnątrz po prawej stronie.

  5. Palcem wskazującym wydzielaj kolejne pasma z prawej i lewej strony. Następnie weź pasmo z zewnętrznej części prawej strony i połącz je z wewnętrznym pasmem lewej strony. Zacieśnij powstający splot.

  6. Kontynuuj zaplatanie aż do końca długości włosów. Koniec kłosa zwiąż gumką.

  7. Warkocz możesz nieco rozluźnić wyciągając pętle na zewnątrz. W ten sposób fryzura wyglądać będzie na bardziej zmierzwioną.

  8. Na koniec warkocz ułóż wokół głowy niczym koronę. Z pomocą lakieru do włosów utrwal stylizację.