PL_SK_Professionel_Link_160x31
Modny wygląd

Fryzura miesiąca: koński ogon Mili Kunis

Fryzura miesiąca: koński ogon Mili Kunis
Mila Kunis w eleganckiej wersji końskiego ogona. Gładko uczesane włosy są przedzielone po środku głowy i nisko zebrane w kucyk.
© Getty Images

Doskonała gra aktorska i perfekcyjna prezencja - Mila Kunis wie, jak wyglądać czarująco i stylowo. Fryzury, które pokazuje zarówno na ekranie jak i poza nim inspirują wiele młodych kobiet. My wybraliśmy gładko zaczesany koński ogon.

 • Już jako 14-latka była zdeterminowana, by osiągnąć sukces. Na castingu dodała sobie 4 lata, aby spełnić wymogi formalne stawiane przez organizatorów. Bez kłopotów wygrała rolę Jackie Burkhart w popularnym serialu telewizyjnym 'That 70s Show'. Występowała w nim w latach 1998- 2006. Choć nie było to jej pierwsze spotkanie z popularnością, to właśnie ten serial był dla niej pod tym względem przełomowy. Na planie serialu poznała Ashtona Kutchera z którym od 2012 roku stanowią jedną z najpiękniejszych par Hollywood. Wcześniej spotykała się ze sławnym Macaulay Culkinem.

 • Styl Mili Kunis

  Mila Kunis jest świadoma tego, jakie stylizacje są dla niej najkorzystniejsze, dlatego też wygląda uwodzicielsko w każdej sytuacji. Na co dzień stawia na naturalny makijaż i wygodny strój. Na eventach pokazuje się w eleganckich, zwiewnych i kobiecych stylizacjach. Wybór gładko uczesanego końskiego ogona z przedziałkiem po środku, zdradza jej słabość do prostoty i elegancji.

 • Narzędzia potrzebne do stylizacji gładko zaczesanego ogona Mili Kunis

  Prostownica, produkt termoochronny, grzebień, olejek do włosów, gumka, lakier do włosów

 • Wskazówki stylizacyjne

  1. Na suche włosy nałóż produkt termoochronny, a następnie wyprostuj je używając prostownicy.

  2. Użyj grzebienia do przedzielenia włosów po środku głowy. Zaczesz włosy gładko do tyłu.

  3. Kilka kropel olejku nałóż na włosy w trakcie ich rozczesywania. W ten sposób dodatkowo je wygładzisz.

  4. Włosy zbierz nisko w kucyk i zwiąż gumką. Z pomocą wsuwek upnij wymykające się pasma. Używając żelu, zapewnisz fryzurze gładkość.
   
  5. Fryzurę na koniec utrwal lakierem do włosów.

 • Video: Jak wyprostować włosy używając suszarki