PL_SK_Professionel_Link_160x31
Modny wygląd

Fryzury gwiazd: Swobodne fale Jessici Biel

Jessica Biel’s Hairstyle
Jessica Biel odsłania nową część swej osobowości. W domu lubi układać włosy w lekkie fale.
© Getty Images

Styl aktorki Jessici Biel można opisać jako elegancki, kobiecy, naturalny i prosty. Na wielkich imprezach zawsze przyciąga uwagę swoim wyglądem. Jej kobieca fryzura i swobodnie układające się fale przykuwają wzrok.

 • Połączenie dobrego wyglądu, talentu i wyczucie stylu pomogło Jessicie Biel rozwinąć jej karierę. Na czołówkach gazet znalazła się w wieku 14 lat i znacznie wcześniej, zanim jeszcze stała się żoną znanego łamacza serc, Justina Timberlake’a. Zabłysnęła rolą Mary Camden w serialu „Siódme niebo”. Mogła się nieco znudzić rolą wygładzonej bohaterki. W wieku 17 lat pozowała do zdjęć dla magazynu w sesji, które na ogół na długo pozbawiają modelki ról dobrych i grzecznych bohaterek. Producenci „Siódmego nieba” pożegnali się wkrótce z Biel. Po chwili przerwy od zgiełku fleszy, wróciła na plan. Jednak ta przerwa nie wpłynęła korzystnie na karierę Biel. Mimo to aktorce udało się z sukcesem pojawić na dużym ekranie.

  Jessica Biel z pewnością nauczyła się tego jak należy się prezentować i świetnie radzi sobie na czerwonym dywanie. Jej swobodnie układające się w fale włosy wyglądają modnie i pasują do stylu aktorki. Pokazujemy jak samodzielnie stworzyć takie uczesanie.

 • Jessica Biel: Jak krok po kroku układać fale na włosach

 • Krok 1
  Umyj włosy szamponem, lekko podsusz, zwieszając głowę w dół. Dzięki temu fryzura nabierze objętości. Włosy powinny pozostać wilgotne.

  Krok 2
  Niewielką ilość soli morskiej rozetrzyj w dłoniach, a następnie nałóż na końce wilgotnych włosów. Nie nakładaj produktu blisko nasady włosów, by ich nie obciążyć i nie pozbawić fryzurę objętości.

  Krok 3
  Włosy podziel na kilka pasm i zwiń. Upnij spinkami.

  Krok 4
  Pozwól włosom całkowicie wyschnąć. (Możesz podsuszyć je suszarką, żeby przyspieszyć efekt). Spinki wyjmij z włosów i rozwiń pasma. Dla uzyskania optymalnego efektu możesz użyć lokówki.

  Krok 5
  Na koniec utrwal lakierem do włosów.

 • Trzy stylizacje Jessici Biel

 • Jessica Biel’s Hairstyle
  © Getty Images

  Jessica Biel powiedziała kiedyś: “Kiedy jestem na czerwonym dywanie, gram. Jak tylko znajdę się w domu, lubię rozczochrać włosy i ułożyć je w codzienną fryzurę. Tym razem zrobiła to przygotowując się na występ na czerwonym dywanie.

  Jessica Biel często dobiera fryzury z grzywką, która podkreśla jej piękną twarz. Zaczesana na bok, przez czoło grzywka wygląda wyjątkowo kobieco. Wygładzone z tyłu włosy nadają stylizacji elegancki ton. Ciekawa biżuteria zabawnie kontrastuje z niemal surową gładką stylizacją. Ten kontrast i artystyczny makijaż uwydatniają kilka cech jej urody.