PL_SK_Professionel_Link_160x31
Modny wygląd

Stylizacja Jennifer Lawrence

Stylizacja Jennifer Lawrence
Królowa słońca: W tym swobodnie ułożonym upięciu, Jennifer Lawrence może być gwiazdą każdego letniego przyjęcia.
© Getty Images

Nowa gwiazda Hollywood świeci nie tylko blaskiem swego talentu, ale i przykładem wyczucia dla stylizacyjnych trendów. Bohaterka „Igrzysk śmierci” zbiera pochwały za swój szykowny, efektowny, a jednocześnie bardzo prosty styl. Radzimy jak samodzielnie wykonać godną Oskara stylizację.

Jennifer Lawrence rozpoczęła karierę na ekranach już w młodości. Swojego pierwszego Oskara, za rolę w „Poradniki pozytywnego myślenia”, trzymała w dłoniach, mając 22 lata. Udało jej się to bez ukończenia żadnej szkoły aktorskiej! Wcześniej grała w popularnych serialach telewizyjnych. Można ją było zobaczyć także w filmach X-Men. Aktorka nagrała nawet piosenkę, zdradzając swój talent muzyczny. Ale to „Igrzyska śmierci” przyniosły jej prawdziwy sukces i rozpoznawalność. Kto wie, czy rola we wchodzącej na ekrany kin jesienią, kolejnej części tej serii, przyniesie jej nową statuetkę? My nagradzamy ją za styl! Bo bezsprzecznie nam się podoba – naturalny, prosty, bez przepychu.

 • Upięcie Jennifer Lawrence:

 • Stylizacja Jennifer Lawrence
  Jennifer Lawrence na rozdaniu nagród Amerykańskiej Gildii Producentów Filmowych (PGA)
  © Getty Images

  Elficki styl: Jennifer Lawrence wręczała statuetkę na uroczystości doceniającej najlepszych producentów filmowych. 25 latka oczarowała nas lekkim, letnim lokiem: zwiewna kremowa wieczorowa suknia i upięte włosy. Fryzurę tworzył ponadto przedziałek, delikatne fale i podpięte pasma z tyłu głowy. Po prostu pięknie!

  Swobodnie i kobieco – ta fryzura robi wrażenie nie tylko na czerwonym dywanie, jest doskonała także na wieczorne letnie przyjęcia. I prosta do wykonania. Chcesz pokazać się na imprezie i zwrócić wszystkie spojrzenia na siebie? Zachowuj się jak gwiazda filmowa – stwórz taką fryzurę.

 • Narzędzia porzebne do wykonania upięcia Jennifer:

  Prostownica, suszarka, produkt termoochronny, gumka, wsuwki, pianka, lakier


 • Krok po kroku

  1. Po umyciu włosów, nałóż na nie piankę (kulka wielkości mandarynki lub większa dla długich włosów). Wskazówka: wmasuj piankę także u nasady włosów – nabiorą dodatkowej objętości!

  2. Następnie spryskaj je produktem termoochronnym i wysusz na okrągłej szczotce, nadając fryzurze naturalny wygląd.

  3. Fale na grzywce i po bokach najlepiej ułożyć prostownicą. Wydziel kolejne partie włosów i nałóż na nie produkt termoochronny. Naturalny look uzyskasz lekko skręcając pasma.

  4. Wydziel niewielkie partie na szczycie głowy i zwiąż włosy nad karkiem w kok. Resztę pasma zbierz z tyłu głowy i upnij wsuwkami. Wskazówka: To uczesanie można wykonać także na krótkich włosach. Nie martw się jeżeli kilka pasm wymknie się z upięcia – fryzura będzie wyglądać jeszcze bardziej naturalnie.

  5. Na koniec całość utrwal lakierem i gotowe!