PL_SK_Professionel_Link_160x31
Modny wygląd

Uczesanie w stylu Lily Collins

Lily Collins jest utalentowaną aktorką i piosenkarką. Wie także doskonale, jak prezentować się w najlepszym świetle. Jej zaczesana do tyłu fryzura w niewymuszony sposób podkreśla urodę tej pięknej kobiety. Radzimy jak samodzielnie wykonać podobne uczesanie.

 • Jako profesjonalna aktorka I piosenkarka Lily Collins (córka muzyka, Phila Collinsa) stworzyła swój własny styl. Świetnie radzi sobie zarówno w pracy jak i na czerwonym dywanie. Na studiach zajęła się dziennikarstwem i robi to dotychczas pisząc artykuły o przemyśle rozrywkowym. Swegoczasu publikowała w takich tytułach jak 'Seventeen','Teen Vogue' oraz 'Los Angeles Times' -  jako nastolatka tworzyła reportaże z premier filmowych i hollywoodzkich eventów. Jej dorobek dziennikarski został nawet doceniony nagrodą „Young Hollywood Award”.

 • Styl Lily Collins

  Lily Collins obok swoich talentów I znajomości świata rozrywki ma kolejny wyjątkowy wyróżnik - jest oszałamiająco piękna. To z pewnością sprzyja rozwojowi jej kariery w świecie konkurencyjnego przemysłu rozrywkowego.

 • Lily Collins wie jak dopasować fryzurę do własnych upodobań i zamierzonego stylu. Na premierze „Writers” (po lewej) wystąpiła w długich mahoniowych włosach, uczesanych gładko i z precyzyjnym przedziałkiem.
  Na zdjęciu po środku widzimy ją w ciemnym odcieniu blond. Tym razem jej włosy są obcięte równo i ułożone bardzo swobodnie.
  Zdjęcie po prawej przedstawia Lily w ciemnym odcieniu brązu i krótszej długości włosach - ułożony w lekkie fale bob dobrze oddaje niezwykłą energię aktorki.

  Natomiast na światowej premierze filmu „Love, Rosie” Lily  wystąpiła w innej, ciekawej stylizacji boba. Włosy zostały zaczesane do tyłu, a ta niewielka zmiana pozwoliła na stworzenie bardzo kobiecego i jednocześnie profesjonalnego wyglądu. Radzimy jak wykonać to uczesanie.

 • Zaczesana do tyłu fryzura Lily Collins

 • Krok 1
  Nałóż produkt termoochronny na włosy i wygładź je.

  Krok 2
  Następnie od nasady włosów nałóż piankę stylizacyjną i wysusz całość suszarką, zaczesując włosy do tyłu.

  Krok 3
  Włosy natapiruj u nasady, nadając uczesaniu objętości.

  Krok 4
  Używając wosku wygładź włosy w kierunku tyłu głowy.

  Krok 5
  Włosy po obydwu stronach głowy upnij wsuwkami, podkreślając w ten sposób kształt fryzury.

  Krok 6
  Na koniec całość utrwal super mocnym lakierem.