PL_SK_Professionel_Link_160x31
Modny wygląd

Uma Thurman – gwiazda miesiąca

Uma Thurman – gwiazda miesiąca
Uma Thurman nosi eleganckie uczesanie, które jest połączeniem fal, loków i warkocza francuskiego.
© Getty Images

Fryzura Umy Thurman może budzić podziw I zachwyt. Charyzmatyczna aktorka wystąpiła na Berlinale zachwycając lokami i falami, które luźno zebrała w kucyk i splotła w warkocz. Dowiedz się jak stworzyć taką fryzurę.

 • Uma nosi imię po pięknej hinduskiej bogini Umie, pani boga Shiva, Królowej Gór, Złotego Środka, która ucieleśnia to, czym jest równowaga. To z pewnością wysokie wymagania nawet jak na boginię. Tutaj, na ziemi Uma Thurman z pewnością uosabia grację i równowagę. To Uma Thurma stała się dla Quentina Tarantino inspiracją do stworzenia takich filmów jak „Pulp Fiction”, Kill Bill”, i „Kill Bill II”. Poza występowaniem w niezwykłych filmach, aktorka zawsze zachowuje swoje naturalne wyczucie stylu i urok, którym zachwyca krocząc po czerwonym dywanie.

  W filmie Larsa von Triera “Nimfomanka”, Uma Thurman ponownie pokazuje swój talent aktorki. Na festiwalu Berlinale wystąpiła w zachwycającym uczesaniu.

 • Fryzury Umy Thurman

 • Fryzury Umy Thurman
  Uma Thurman lubi swobodne uczesania. Jej fani cenią sobie jej codzienny, naturalny i bardzo praktyczny styl.
  © Getty Images

  Zmierzwione blond włosy, niebieskie oczy, szczupła – taka przeciętna kobieta – tak właśnie kiedyś samą siebie określiła Uma Thurman. Tak jak jej imię, aktorka uosabia równowagę. Rzadko kiedy można ją zobaczyć w wymyślnych stylizacjach. Wypracowała swój własny, naturalny i niepowtarzalny styl. Fryzura, w której wystąpiła na Berlinale potwierdza jej zamiłowanie do bezpretensjonalnych stylizacji.

 • Narzędzia do stylizacji nisko wiązanego kucyka

  Tę fryzurę cechuje duża objętość, sprężystość i czarująca nonszalancja. Potrzebne będą pianka do stylizacji, dodająca objętości lokówka do stworzenia nieokiełznanych loków i fal, produkt termoochronny, który zabezpieczy włosy i lakier utrwalający fryzurę. Piękny akcent fryzurze nada opaska do włosów.

 • Nisko wiązany koński ogon krok po kroku

 • Uma Thurman’s Hairstyle
  Uma Thurman’s hairstyle seen from behind
  © Getty Images

   

  1. Na włosy nałóż piankę stylizacyjną, aby nadać im objętość i łatwość w układaniu. Dzięki temu łatwiej będziesz mogła ułożyć na nich loki.

  2. Włosy przedziel na kilka szerokich pasm. Na każdym z nich ułóż loki. Zanim nakręcisz kosmyk, pamiętaj o nałożeniu produktu termoochronnego. Włosy nawijaj na lokówkę i odczekaj chwilę, a następnie odwiń i pozostaw do ostygnięcia. W ten sposób postępuj z każdym kolejnym pasmem.

  3. Po nawinięciu wszystkich kolejnych pasm, palcami układaj fale I loki. Utrwal je lakierem. Włosy powinny zachować sprężystość od nasady po końce. Aby nadać włosom odpowiednią objętość, możesz użyć pudru dodającego objętości.

  4. Element splotu dodasz wydzielając pasmo z boku na szczycie głowy. Zaczynając od niego, zaplataj dobierany warkocz.

  5. Po drugiej stronie głowy zapleć taki sam warkocz.

  6. Na koniec, obydwa warkocze połącz z pozostałymi włosami poniżej linii szyi. Nałóż lakier do włosów, nadając fryzurze odpowiednią trwałość.

   

 • Na filmie, nasz ekspert Armin Morbach pokazuje jak stworzyć wspaniałe loki  z pomocą lokówki.

 • Film: Jak przemienić proste włosy w burzę loków