PL_SK_Professionel_Link_160x31
Modny wygląd

Piękne fryzury gwiazd - Berlinale 2014

Piękne fryzury gwiazd - Berlinale 2014
Mélanie Laurent mogliśmy podziwiać w finezyjnej fryzurze - częściowym upięciu z przedziałkiem po środku głowy i skręconymi pasmami po bokach.
© Getty Images

Berlinale przyciąga międzynarodowe gwiazdy. Festiwal filmowy jest szansą na nawiązanie kolejnych kontraktów i prezentację własnych osiągnięć artystycznych. Berlin – miasto świateł i unikalnego stylu – jak żadne inne pasuje do festiwalu i gwiazd. My pokazujemy najpiękniejsze fryzury, które udało nam się uchwycić w obiektywach i zapraszamy do ich samodzielnego wykonania.

 • Berlinale zachwyciło nie tylko  plejadą międzynarodowych gwiazd, ale także interesującymi filmami. Gwiazdy w pięknych strojach i fantastycznych fryzurach stanowią naturalną część festiwalu. Jeżeli mieliście nadzieję na ekstrawagancję (i być może w niezbyt profesjonalnym wydaniu), to będziecie rozczarowani. Na 64. Berlinale gwiazdy postawiły na piękno prostych stylizacji i elegancję.

 • Piękne fryzury gwiazd na Berlinale 2014
  Delikatne włosy aktorki Mélanie Laurent poruszają się miękko układając się w fale.
  © Getty Images

  Francuska aktorka Mélanie Laurent o Złotego Niedźwiedzia walczyła swoją główną rolą w filmie „Aloft”. Film porusza temat odpowiedzialności, radykalnych początków i niekończącego się poszukiwania nowych doświadczeń. Na 64. Międzynarodowym Festiwalu w Berlinie, aktorka wystąpiła w stylizacji podobnej do swej bohaterki. W ciągu dnia jej długie blond włosy układały się wokół twarzy w pięknych falach (zdjęcie po lewej). Wieczorem, Mélanie Laurent pokazała się w nieco bardziej romantycznym częściowym upięciu (zdjęcie powyżej).

  Na filmie ekspert Armin Morbach pokazuje jak układać pełne ruchu obszerne fale i loki.

  Mamy nadzieję, że spodoba Wam się nasza selekcja festiwalowych fryzur. Zapraszamy do ich samodzielnego wykonania.

 • Film: Jak lokówką wykreować piękne loki na prostych włosach

 • Fotogaleria: Inspiracja – fryzury gwiazd

  Fryzury gwiazd: Paula Beer

  © Getty Images  

  Fryzury gwiazd: Paula Beer

  “Berlinale jest jak szybka randka”, zauważyła Paula Beer w wywiadzie. Aktorka postawiła na kobiecą, czesaną na bok fryzurę.

  Stylizacja: Włosy ułóż po jednej stronie wzdłuż linii szyi i przełóż przed ramieniem. Upnij spinkami przy szyi.

  Fryzury gwiazd: Hannah Herzsprung

  © Getty Images  

  Fryzury gwiazd: Hannah Herzsprung

  Niemiecka aktorka Hannah Herzsprung (“Beloved Sisters”) ułożyła włosy w obszerne fale i przełożyła przed ramieniem. Fryzura harmonizuje ze strojem i modnym kołnierzykiem.

  Stylizacja: Z pomocą lokówki wykreuj obszerne fale. Palcami nadaj im ostateczny kształt.

  Fryzury gwiazd: Marie de Villepin

  © Getty Images  

  Fryzury gwiazd: Marie de Villepin

  Modelka Marie de Villepin (wystąpiła w biograficznym filmie o modowym guru Yves Saint Laurent) pokazała własne wyczucie stylu, układając na włosach eleganckie loki.

  Stylizacja: Takie loki czy fale możesz ułożyć korzystając z wałków o dużej średnicy lub lokówki. Puder dodający objętości nada włosom sprężystość i objętość.

  Fryzury gwiazd: Imogen Poots

  © Getty Images  

  Fryzury gwiazd: Imogen Poots

  Aktorka Christie Chen ('That Demon Within') zachwyciłą czesanym z boku kokiem i kontrastujacym z nim precysyjnym przedziałkiem.

   

  Stylizacja: W precyzyjnym przedzieleniu włosów pomocny będzie grzebień do tapirowania.

  Fryzury gwiazd: Imogen Poots

  © Getty Images  

  Fryzury gwiazd: Imogen Poots

  Brytyjska aktorka Imogen Poots (“A Long Way Down”) wygląda młodo w swoim codziennym upięciu i układającą się w loki krótką grzywką.

  Stylizacja: Włosom pozwól swobodnie wyschnąć. Stylizacja wymaga dodania zaledwie małych akcentów, które dodadzą fryzurze nieco nieładu. Doskonałą pomoc zapewni pasta matująca.