PL_SK_Professionel_Link_160x31
Modny wygląd

Grzywka według Heidi Klum

Heidi Klum Wearing Fringes
Dwie odsłony tej samej fryzury: Heidi Klum z grzywką oraz swobodnie rozpuszczonymi włosami i wysoko związanym końskim ogonem.
© Getty Images

Heidi Klum ponownie wraca do grzywki. Piękna modelka wraca do stylu sprzed lat. Już w 2003 i 2008 roku podziwialiśmy Heidi w stylizacjach z grzywką.

 • Heidi Klum jest jak kameleon, a jej niezwykła łatwość zmiany stylu i fryzury jest godna podziwu. W ostatnich latach przywykliśmy do oglądania jej w falujących upięciach, pełnych objętości fryzurach i wyrafinowanych uczesaniach z warkoczami. Teraz postawiła na grzywkę.

 • Grzywka Heidi Klum

  Grzywka Heidi Klum sięga do linii brwi. Po bokach jest dłuższa i miękko łączy się z włosami po obu stronach głowy. Podkręcenie grzywki w trakcie suszenia włosów nadaje jej bardzo kobiecy styl. Włosy na swojej długości są cieniowane w kilku stopniach. Pasemka ton w ton rozjaśniają włosy i nadają im strukturę.

  Heidi Klum jest matką czworga dzieci. Nie dziwi więc, że ze względów praktycznych często wiąże włosy w kucyk, a grzywka dodaje takiemu uczesaniu uroku. Niezależnie od tego czy koński ogon jest gładki i elegancki, swobodnie uczesany, upięty wysoko czy nisko przy szyi, grzywka zawsze będzie go doskonale uzupełniać.

  Grzywki zazwyczaj dodają fryzurom uroku. Mają też inną, praktyczną zaletę – pozwalają zakryć zmarszczki.

  Jak widać na zdjęciach poniżej, Heidi Klum co kilka lat powraca do grzywki.

 • Heidi Klum nosi grzywkę

 • Heidi Klum nosi grzywkę
  Ode lewej: Heidi klum w stylizacjach z grzywką w latach 2003, 2008 i 2014
  © Getty Images

  Heidi Klum zawsze wygląda dobrze z grzywką.

  W 2003 roku nosiła włosy proste z niemal niewidocznym cieniowaniem. Ta fryzura nawiązywała do rockowego stylu.

  W 2008 roku Heidi Klum nosiła długą grzywkę, łączoną z cieniowanymi włosami, które podwijała. Ta fryzura nadawała jej delikatny kobiecy styl.

  W 2014 roku Heidi Klum łączy długą grzywkę z wywiniętymi na zewnątrz średniej długości włosami. Ta retro fryzura nawiązuje do lat 70-tych.